Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing kerdes, de nem a...

Piercing kerdes, de nem a szokasos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyetlen egy kerdesem lenne, remelem valaki tud nekem valaszt adni itt..

2 evvel ezelott szurattam egy sima orr piercinget, ra kb 1 hetre nagyon beteg lettem (natha), 2-3 hetig tartott. Most 2021.07.19.-en szurattam szinten az orromba, septumot. Remenykedtem, de megint beteg lettem…. Torkom faj, orrom folyik + el van dugulva, es kezdek kohogni is. Itt gyakorik mikor olvasgattam, tobb ember irt ilyenrol, amit en tapasztaltam. Ez mitol lehet? Miert betegszik le altalaban az ember, orrlyukasztas utan?



2021. júl. 25. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Csak tippelek, talán a piercing által keltett seb, mert konkrétan egy lyukat szúrnak beléd legyengíti egy kicsit a szervezetet mivel be kell gyógyítania és ilyenkor könnyebb elkapni a betegségeket.
2021. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom én 3hete szurattam septumot de semmi ilyen hála
2021. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!