Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karikás szemre trükk? Soha...

Karikás szemre trükk? Soha nem sminkeltem még. Tippek?

Figyelt kérdés

a bal szemem alatt ott virít a táska..szeretném eltűntetni,de nem tudom hogyan kell.


max szemceruzát használtam korábban,de azt se túl gyakran.nem értek a sminkeléshez.

adnátok tippeket?

24L


2015. márc. 5. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Essence Stay All Day folyékony korrektor. Nekem brutál sötét karikáim vannak, csinálhatok/ehetek/ihatok bármit, aludhatok akármennyit, ez a korrektor szépen elfedi, csak meg kell tanulni használni. Pl. nem elkenni kell, mint egy krémet, hanem pici ütögető mozdulatokkal kell eloszlatni. Plusz meg kell tanulni eltalálni a mennyiséget.
2015. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm! És alapozó alá, vagy fölé rakod? (Minden sminkes máshogy csinálja..)
2015. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem használok alapozót, sem BB krémet, szóval passz :)
2015. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
oh:( köszi!:)
2015. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én catrice camouflage korrektort használok, ecsettel viszem fel, arra az alapozó, és még arra púder, ami szépen visszaveri a fényt és nagyon sokat tompít a karikáimon. de ha nem akarsz alapozót használni, akkor is tegyél a korrektorra egy kevés púdert, végső esetben nagyon kevés gyöngyházfényű fehér szemfestéket, régen azt használtam, bár az csak erősebben festett szemmel nem néz ki hülyén.
2015. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tudnál linkelni képet, hogy milyen ecset kell ilyenkor?:)
2015. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem ilyen kis lapos van

[link]

2015. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
essence folyékony jó! a catrice camouflage-zsal vigyázz, ha pattanásaid vannak, sok benne a póruseltömítő összetevő. szerintem alapozó alá és fölé is lehet tenni ezeket.
2015. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!