Orrpiercing 17 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szeretnék orrpiercinget és van néhány kérdésem.

17 éves vagyok, és ebben az esetben kell valami szülői beleegyezői nyilatkozat? Anyukámnak nem tetszik az ötlet, szóval lehet hogy várnom kell addig amíg betöltöm a 18-at hogy lehessen pc-m.

Második legegyértelműbb kérdés hogy mennyire fáj? Viszonylag magas a fájdalomküszöböm , de jó lenne lelkileg felkészülni rá. :D

Harmadiknak meg azt, hogy legelőször ilyen pöttyféle, vagy karikapiercinget érdemes belerakatni?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2021. aug. 18. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Kell szuloi nyilatkozat, sot, normalisabb helyeken vagy nem is vallalnak 18 alatt, vagy az egyik szulodnek ott kell lennie veled, nem eleg a papir.

Nekem nagyon alacsony a fajdalomturo kepessegem, de tenyleg, viszont ennek ellenere talan 1 percig volt az, hogy ugy ereztem, nagyon faj,de ennyi. Siman kibirhato. Csak es kizarolag szuratni szabad, elso ekszernek pedig nem karikat raknak be, mert az lassan gyogyul es konnyen begyulladhat. 3 honap utan, vagy amikor teljesen meggyogyult ( ez mindenkinel mas) ki lehet cserelni karikara.

2021. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2021. aug. 18. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!