Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kezdhetnék a szemöldökömme...

Mit kezdhetnék a szemöldökömmel, hogy ne kelljen állandóan megrajzolgatni? Tetoválást nem szeretnék.

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt egyik barátnőm kiszedte a szemöldökömet, amit azóta is bánok hogy megengedtem neki. Vékony lett és borzalmas. Próbáltam vissza növeszteni azóta többször is, de nem akar normálisan nőni. Foltokban nő, van ahol van van ahol nincs. Gyűlölöm. A legjobban annak örülnék ha valahogy vissza tudnám növeszteni normálisan, de erre nem látok sok esély. :(

Keresnék valami megoldást ami még nem tetoválás, de tartós, mondjuk 1-2-3 hónapig tartana annak már örülnék és persze amennyire lehet természetes hatású. És árban is elfogadható. Főleg nyáron zavar hogy állandóan elfelejtem, megtörlöm a homlokom... stb. Lenne valami megoldás?



2021. aug. 24. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusnál szemöldök festés?
2021. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Microblading
2021. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon a témában sajnos. A szemöldök festés nem csak a meglévő szálak színét erősíti? Nekem az "üres" foltokkal van gondom es hogy vékony. Olyan eljáras kéne ami a bőrt is befogja ahol nincsenek szálak. Vagy ez olyan?
2021. aug. 24. 17:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a microblading elég jónak tűnik. Köszi!
2021. aug. 24. 17:19
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak hogy értsétek min hisztizek:

:D


[link]


Katasztrófa...

2021. aug. 24. 17:22
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

A microblading is tetoválás...

Hennával festve hetekig megmarad, de szép halványan kopik, de ha kb 2 hetente lenne hennázva, az már nem vészes.

Viszont ami valós megoldás lenne, hogy keresel egy szőrnövekedés gyorsítót patikában, mellé fokozod a cink bevitelét kellő vitaminokkal. Ami furcsa, de még hasznos, a ricinus olaj, koffein keverék. Illetve még ami serkenti és erősíti, az a borotválás. Igen, akkor nem lesz egy szál sem, de ha pár hónapon át borotválod, akkor idő után elkezd erősödni, utána könnyebb visszanöveszteni is. A teljes visszanövesztése kb 2 hónap folyamatos borotválás után nagyjából 3 hét. Cserébe dús lesz, pláne, ha a fenti kezelésekkel együtt csinálod. Direktbe festeni lehet, de minél intenzívebb az eltérés a bőröd és a szőrszálak között, annál látványosabbnak fog hatni, hogy vékony. Nekem nincs bajom a vékonnyal, lehet az is szép, ahogy a képre nézve sem mondanám túl vékonyra szedettnek. Ha tényleg nagyon tartósat akarsz, akkor meg kézi szálazott, púderes hatású szemöldök tetoválás.(A kézi szálazott lehet microblading vagy natúr modulos eljárás is, a púderes hatást amúgy is a satír adja meg) 80 ezer körül van árban de megéri.

2021. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ, sokat segítettél. :)
2021. aug. 24. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Juj szegény, ez tényleg nagyon gáz😳 megértelek.

Miért nem szeretnél tetoválást? Olyan szépeket tudnak már csinálni, hogy meg sem lehet mondani, hogy tetovált! Nem csak a tömörre satírozott kékes fekete csík létezik!

2021. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem attól félek hogy csúnya kékes lenne. Hanem hogy mi van ha mégsem tetszik majd a forma később. Ha meggondolom magam. Ha kicsit mást szeretnék valamikor. Szeretném meghagyni a változtatás lehetőségét. :)
2021. aug. 25. 00:38
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
De a szemöldöktetoválás kikopik pár éven belül, vagy annyira halvány lesz, hogy simán ki lehet hozni más formát belőle. És ha tényleg jó szakember csinálja, normálisan kiválasztja az arcodhoz illő ívet, akkor nagyon sokat dob
2021. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!