Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kezdhetnék a szemöldökömme...

Mit kezdhetnék a szemöldökömmel, hogy ne kelljen állandóan megrajzolgatni? Tetoválást nem szeretnék.

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt egyik barátnőm kiszedte a szemöldökömet, amit azóta is bánok hogy megengedtem neki. Vékony lett és borzalmas. Próbáltam vissza növeszteni azóta többször is, de nem akar normálisan nőni. Foltokban nő, van ahol van van ahol nincs. Gyűlölöm. A legjobban annak örülnék ha valahogy vissza tudnám növeszteni normálisan, de erre nem látok sok esély. :(

Keresnék valami megoldást ami még nem tetoválás, de tartós, mondjuk 1-2-3 hónapig tartana annak már örülnék és persze amennyire lehet természetes hatású. És árban is elfogadható. Főleg nyáron zavar hogy állandóan elfelejtem, megtörlöm a homlokom... stb. Lenne valami megoldás?



2021. aug. 24. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Így van, nekem 4 év után kezdett kopni, akkor nem tetováltattam rá, mert már én is új formát akartam, megvártam míg teljesen kikopik.

Kb 5 év után már semmi nem látszott belőle.

2021. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ricinus olajjal próbálkoztál már? Elvileg az tud segíteni a növekedésben.
2021. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!