Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudom betenni a koldok...

Nem tudom betenni a koldok pcmet?!

Figyelt kérdés
1 eve van koldok piercingem es 2 napja ki kellett vennem mert MRI vizsgalatra kellett mennem es ott nem lehet bennem fem. Probalom atnyomni a pct de mintha valami bor vagy gennyes dolog lenne ott es azon nem csuszik at. Nem merem izombol atnyomni. Mit tegyek? 2 napja vettem ki es 1 eve bennevolt.

2021. aug. 27. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha genny folyik belőle akkor elsőnek az orvost látogasd meg.
2021. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fertőtlenítsd le a környékét és az ékszert is. Fürdés után, tisztán kezdj neki, alaposan moss kezet, és próbáld meg betenni. Ha sikerült, úgy kezeld, mint egy frissen szúrt piercinget. Ha nem megy, várd meg amíg begyógyul és szúrasd újra.


A váladékozás önmagában nem vészes. Előfordul friss, gyógyuló félben lévő piercingeknél, és erős behatásokra is begyulladhat, visszatérhet. Ebben az állapotban a piercing környéke sokkal érzékenyebb, ezért fontos, hogy naponta többször fertőtlenítsd és kíméld, mert könnyen elfertőződhet.

2021. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!