Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfi műkörmös! Mit gondoltok?

Férfi műkörmös! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves srác vagyok, és egy hirtelen ötlettől vezérelve beiratkoztam egy műkörmös tanfolyamra. Műszerészeti tapasztalattal, jó rajzkészséggel rendelkezem, gyakran dícsérik az ízlésem.

Mi a véleményetek? Járnátok pasihoz, hogy a körmötöket csinálja? : ) És hetero vagyok!


2010. aug. 31. 19:28
1 2
 11/14 anonim válasza:
ha jól nézel ki, akkor az összes barátnőmmel hozzád járnánk:D
2010. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elsőre biztos fura lenne, de volt oszt társam bátyja is műkörmös, és megy neki...az előítéletekről meg annyit, h akkor az összes fodrász, sminkes, ruházati eladó/tervező/stylist meleg?szerintem nem.viszont egy pasi sokszor jobb tippeket adhat, mint egy nő.
2010. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Végül műkörmös vagy?:)
2016. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

látom, hogy ezer éves a kérdés, de én meg inkább pasi körmöshöz megyek, mint nőhöz

ő amúgy bi, de szerintem édesmindegy

2017. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!