Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok olyan púdert venni,...

Hol tudok olyan púdert venni, ami mitesszeres pattanásos arcra jó?

Figyelt kérdés
Tudom léteznek olyan púderek, amik nem okoznak annyira pattanást “elvileg”. Sajnos amim van attól mindig kipattogok :(. Hol tudnék ilyet találni, már sok helyen néztem boltokban, de csak ilyen “rendes”sminkeket találtam.

2021. szept. 29. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Drogériákban is lehet kapni, elsősorban lehet hogy a vegán sminkeket nézném meg, hátha attól nem pattognál ki.
2021. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most is olyanom van, eddig ez a legrosszabb ilyen szempontból. :/
2021. szept. 29. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Előtte esetleg valami primert kipróbálni, vagy valami jobb krémet, és úgy puderezni. Bocsi ha hülyeséget irok.
2021. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp sem tudnád elhagyni a sminket?:/ Minél inkább sminkelsz, annál pattanásosabb lesz a bőröd, ahogy eltömíted a pórusokat, szóval igazából kifejezetten olyan smink, ami a te bőrödre lenne jó nincsen.:(
2021. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem értek egyet az utolsónak, nem feltétlen a sminktől pattanásosodsz.

Próbáld meg minél többször tisztítani az ecsetet/szivacsot, amivel felviszed a terméket az arcodra, szerintem már az sokat segíthet.

Vannak amúgy kifejezett problémás bőrre púderek, én pár éve a Müller saját márkás, zöld dobozos púderét használtam, nekem bevált, illetve talán a Miss Sportynak van hasonló terméke.

2021. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy attól pattanásosodik, hanem az is rátesz egy lapáttal, hogy pattanásos az arca és arra sminkel. Eltömíti a pórusokat és nem szellőzik az arca, amire jelen esetben szükség lenne. Először meg kellene találni a problémát és kezelni(ha még nem kezdte el), mivel saját magától nem fog javulni.

Itt az ősz, jön a mikrodermabrázió és a sav ideje, érdemes lenne felkeresni egy jó szakembert.

Nem az észt szeretném osztani semmiképp, hanem segíteni neki szakmabeliként, mert látszólag zavarja ez a probléma.

2021. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

5-ös vagyok, kicsit elbeszéltünk egymás mellett. :))

Egy jó szakember tényleg sokat segíthet, de nekem egy pár lépcsős, kifejezetten a problémáimra kihegyezett arcápolási rutin is nagy változást hozott.

2021. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az az egyik legfontosabb lépés, de egyszer-kétszer mindenképp ki kellene tisztítani, mert hegesedhet és betokosodhat.:)
2021. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!