Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Arcmaszkot vettem pattanások,...

Arcmaszkot vettem pattanások, mitesszerek ellen. Jó ha leöblítem vízzel? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Tehát vettem valami pakolást, fel kell kenni és kb 10 percig az arcon hagyni, ezután én leszedtem zsepivel és leöblítettem az arcom. Ennek ellenére vannak pattanásaim. Nem csináltam szerintetek jól? Köszi előre a segítséget :) 21/l
2016. szept. 21. 19:46
 1/2 anonim válasza:

De, ha mindent előírás szerűen csináltál akkor jó.

Ne azt várdd egy ilyen terméktől, hogy amint lemosod, már nyoma sincsen a pattanásoknak. Várnod kellene pár napot, és ha jobb lesz, vagy könnyebben elmúlik, könnyebben ki tudod nyomi a pattanásokat, akkor használt. :)

Ha semmi változást nem tapasztalsz, akkor nem a bőrtípusodnak megfelelőt használtad/ nem jó az a pakolás.

Egyébként mit használtál? :) Hátha ismerem a terméket.

2016. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszeri használat után hatást vártál?

Az csak egy krém, nem photoshop.

2016. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!