Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú korrektort...

Milyen márkájú korrektort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Erdekel hogy kinek mi vált be, mert ideje valami újat és rendeset vennem az eddigi után…( szem alatti karikákra leginkább)

2021. okt. 21. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Macet használok, nagyon elégedett vagyok vele.


[link]

2021. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
L'oreal Infallible, Essence Camuflage (a matt és a fényes verzió is jó), Catrice True Skin. Én ezeket tudom ajánlani.
2021. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nars
2021. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Estee Lauder Double Wear korrektor
2021. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Catrice camuflage elfed mindent ezt szeretem fotókra vagy erős füstös szemeknél.

Ha hétköznap utcára akkor Revolution define korrektor.

2021. okt. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Semmit amit a smink videókban mutogatnak. Egy nagyon jó kamerát használnak amitől semmilyen bőrhibájuk nem látszik, elég sokan raktak is fel videót, hogy milyen kamerával csinálják csak hát azok a videók nem túl hypeoltak. Próbáltam már sok mindent, de szárít, kenődik, ezzel az alapozóval nem jó azzal sem, szóval lemondtam róla és inkább ápolom, mint, hogy ezeket kenjem rá mikor semmi értelme kb.
2021. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!