Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajánlotok kifényesedés ellen?

Mit ajánlotok kifényesedés ellen?

Figyelt kérdés

Nincs kifejezetten zsíros bőröm, de az orrom már 3 óra múlva úszni szokott, akármit kenek is rá. Van valami tippetek? Konkrét termékekre gondolok. Nektek mi vált be?


(leginkább alapozó, púder, primer, fixálóspray ajánlás érdekelne)



2021. okt. 22. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen púdert használok, elégedett vagyok vele: [link]

A homlokom szokott egyébként csak kifényesedni, az arcom többi része pedig nagyon matt, úgyhogy direkt mattító alapozót sajnos nem tudok ajánlani.

Azt szoktam még csinálni, hogyha nagyon fényes, akkor egy kéztörlőt vagy egy zsepit óvatosan rányomok, ami tök jól leitatja a zsírt, de az alapozó megmarad.

Próbálhatsz még mattító arcmaszkot is használni, nekem egyik drogériás se vált be, most egy ilyenen gondolkozom, erről sok jót olvastam: [link]

2021. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!