Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mire jó a szempillaspirál...

Mire jó a szempillaspirál alapozó?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenről nem hallottam, de szerintem egy marketing fogás, erre is költsenek az emberek. Ettől még lehet, hogy van, akinek segít, de én megvagyok nélküle. Amúgy tudnál ilyet linkelni? Még soha nem is hallottam róla.
2021. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, itt van

[link]

2021. okt. 26. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Úgy nézem, hogy ez egy olyan cucc, ami plusz egy réteg, csak szín nélkül, talán tovább megmarad a festék rajta. De persze az is lehet, nem jó semmire. Én megvagyok nélküle. Inkább többért vennék rendes spirált.
2021. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Inkább szempilla primernek mondanám..

Én is használtam egyet az Alverde márkától miután megnéztem az összetevő listáját landolt a kukába :D.

Amugy a kérdésedre válaszolva, nem oszt nem szoroz, ahogy előttem is le írták marketing fogás, semmivel se lesz hosszabb igazábol speckó nekem egy fehéres réteget hagyott, azt cső. Primer nélkül talán még jobb is.

2021. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Evelin nevezetűt használok, szerintem jó. Tartósabb a spiràl utána.
2021. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!