Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az orrpiercing már cikinek...

Az orrpiercing már cikinek számít? Kiment a divatból?

Figyelt kérdés
bár ha kiment, annak örülök, mert nem bírom a divatot. nekem sima kis gömbös van. és tudtok olyan ismert embereket, akiknek orrpiercingje van?
2010. szept. 3. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nostril-ra gondolsz v Septumra?

mert a nostril az örök divat abba nincs semmi majmolandó. a septum pedig kinek h tetszik.

2010. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nostril.
2010. szept. 3. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem van oldalt egy patkóm. =)

nem hinném h ciki, ha cikinek tartod, ne csináltasd meg ha meg tetszik sz*rd le h ki mit gondol.

2010. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mikor volt divatban? :D


amugy 2 embert ismerek akinek van

2010. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, amúgy már van piercingem, nostril, ezüst gömb :)
2010. szept. 3. 22:37
 6/8 A kérdező kommentje:

ja tényleg, még 1 kérdés:

anno nem jutott eszembe, hogy bal oldalt van egy ún. szépségpöttyöm a szám felett (igazi, nem piercing) és ugyan arra az oldalra rakattam az orromba. szal egymás alatt van a kettő, full függőlegesen egymás alatt. jobb lett vna jobb oldalra tenni nem? mostmár mind1, de jobb lett vna, nem?

2010. szept. 3. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mert úgy olyan 1hangú hatást kelt csak az 1ik oldalt. Így meg h ellentétesen van pont jó.
2010. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
félreolvastad, de ezek szerint igazat adsz, hogy elcsesztem (bal oldalt van mind2) :)
2010. szept. 3. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!