Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rúzshasználók? Hogy érzitek...

Rúzshasználók? Hogy érzitek magatokat, mióta bevezették a maszkhasználatot?

Figyelt kérdés
Én mindig imádtam a rúzsokat, ha 20 db. nem volt a sminkes neszesszerben, akkor egy se. Mióta bejött a maszk, nem rúzsozhatom a számat, ez engem elégé bosszant. Hiába veszek "csókálló" rúzst, egy idő után elkenődik az is. Ráadásul fölösleges is kikenni a számat, mert a maszk úgyis eltakarja. Ti mit csináltok?

2021. dec. 20. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Nos...nem rúzsozunk.
2021. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szájceruzával rúzsozok,rendes rúzst nem is használok,pont ezért.Ugyanúgy kifestem maszk alatt,mert csak ott hordok maszkot,ahol kötelező.
2021. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
azert ez nem akkora problema. tomegkozlejedesen es zart terben kell a maszk, en ugyanugy ruzsozok alatta (tartos, nem kenodo, nem tul sotet szinnel), ha valami etterembe, barba megyunk, elso utan a mosdoba vezet, kezmosas, leveszem a maszkom es megigazitom a ruzsom. ennyi.
2021. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mennem kell bárhová, bármennyire szeretem őket, nem használok rúzst, mert maszk alatt abszolút felesleges.

Ha online óráim vannak, akkor kihasználom a lehetőséget.

Bármennyire is rúzsrajongó vagyok, szeretem a szép dolgokat, a ruhákat, az ékszereket, nem a kinézetem és a testkultusz körül pörög az életem.

Nem érzem magam kevesebbnek, ha nincs rajtam rúzs.

2021. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Matt rúzsokat próbáld, nekem nagyon beváltak... Kell igazítani pár óránként, de megéri. Általában fekete maszkokat hordok, így ha olyan is lesz egy kicsit egy idő után, nem látszik, nem is üt át rajta, mosásnál meg kijön szépen. :)
2021. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!