Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék sminkelni, de olyan...

Szeretnék sminkelni, de olyan csúnya lesz a bőröm az alapozótól. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Tinikorom óta ezért nem tudok sminkelni, mert olyan hülyén mutat rajtam az alapozó. Közelről nézve olyan a bőröm, mint egy rinocerosznak, gondolom ez a bőr textúrája, de az alapozótól sokkal jobban látszik és zavar.. Meg a szemem alatti ráncba megül az alapozó és vénasszonynak tűnök..


Ezekre a gondokra mi a megoldás?


2022. jan. 13. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Hidratáló krém és primer illetve olyan alapozó ami száraz bőrre van
2022. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem száraz, tudatosan ápolom évek óta.

Egyszerűen ilyen a bőröm

2022. jan. 13. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Neked mit jelent a tudatos ápolás? Ezt fejtsd ki bővebben.

Ha ez tényleg rendben van, akkor az arcod típusához megfelelő alapozót kell vegyél, és nem szabad megfeledkezz, hogy SOHA nem lesz természetes hatása az alapozónak. Bárki bármit állít, mindig meg lehet mondani, hogy az emberen alapozó van, még ha profi sminkes is csinálja. Úgyhogy ehhez mérten használd.

Na meg persze minőségi alapozó.

2022. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megül a szemed alatt, akkor nem dolgoztad el jól. Gyakorolj. Nagyon vékony réteget vigyél fel először. Arra lehet még rádolgozni, ha kell. Így sokkal szebb lesz, mint ha egyből felviszel egy vastag réteget. És nem kell mindenhova ugyanolyan vastagságban.

Az alapozó is sokat számít. Egyszerűen van, amivel képtelenség szépen, viszonylag természetes hatást elérni. Én a folyékonyabb alapozókat szeretem, ami nem túl sűrű.

És nekem az is számít, hogy mivel viszem fel. Próbáltam már kézzel, különféle szivacsokkal, ecsetekkel. Az ecset vált be legjobban.

2022. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy fent írják, plusz korrektor, concealer nekem nagyon sokat segített. Meg mióta van a smink szivacs és nem nyúlkálok a bőrömhöz nagyon sokat javult. Csak fotókon van tökéletesen alapozott arc. Gyakorolj vele, próbálj ki termékeket és hidd el gyorsan rájössz majd, hogy a te bőrödnek mi a jó és, hogy mit, hogyan csinálj.
2022. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!