Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olyan alapozót keresek aminek...

Olyan alapozót keresek aminek jó illatú. én eddig 2 félét vettem, de mindkettőnek szappanszerű illata van, és ezt nem tartom valami kellemesnek. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

nem tudom milyen alapozót vettél, de ha minőséget veszel nem szappan szagú:)

Nekem a max factor lasting performance vállt be, szilikonos, tartós, jól fedő alapozó. Nem kell belőle sok, nem szappan szagú.:) 4500 ft ért vettem, de sztem megéri.

vagy próbálkozz a Paris Berlinnel, annak sincs szappan szaga.

Olcsóbb, és jó a Rimmel Recover, viszont ez picit csillog, de nekem ez is bejött.:)


Nem tudom hány éves vagy, milyen a bőröd, de én mostanában már csak zöldteás kőpúdert használok. A zsíros bőrre nagyon jó, jól fed, mattít.

25/L

2010. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!