Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jók ezek a niiza géllakkok?

Jók ezek a niiza géllakkok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Megérik? Köröm minimális erősítésére jók elvileg ezek a lakkok, de nem igazán vannak róla vélemények. Nektek bevállt?


NiiZA Rubber Base gel

NiiZA Hard Builder Base Gel

NiiZA Gummy Base gel



2022. febr. 3. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de nagyon hamar felváltak
2022. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem volt már sima niiza géllakkok, mármint alap lakk, meg színek is, nekem nem vált fel. Lehet az előkészítés miatt, vagy mert én nem igazán használom úgymond, tehát nem mosogatok, nem ázik vízben. Nem tudom, lehet ez a baj. Vagy te se veszed igénybe?
2022. febr. 6. 04:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem, de végül mást választottam. Csak pislogok, hogy aliról ezeket 200 Ft körül rendelhetem, itthon meg eladják 1000-1500-ért. Hihetetlen, hogy van, aki bedől ennek.

Persze boltban nem kapható, csak webshopban, fizess még kb 1500 ft szállítási díjat. Mert Mucsajröcsögéről Bivalyb.sznádra 1500 Ft, de nekem Kínából Debrecenbe megérkezik 150 Ft postával.

2022. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!