Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha magamnak szúrom ki az ajak...

Ha magamnak szúrom ki az ajak piercinget akkor milyen tűt kéne használjak? ! Ajánlott magamnak szúrni? Fájdalomküszöböm nagy:D

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Hat egyszer en is magamnak szurtam othon a Piercinget ajakba...aztan ra 2 honap valami bakterium elkezdte enni a foginyemet es az allkapcsom ... majdnem elvesztettem az also fogsorom...de szerencsere meg idoben elmentem vele dokihoz ... szerintem inkabb ne kiserletezz magadon!

Es hogy valaszoljak a kerdesedre...olyan tuvel szoktak szurni amibe belemegy a piercing ... hogy konnyebben betudd tenni...

Sok szerencset kivanok! :) de mindenkeppen szalonban csinaltasd!

2009. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

-.-" sok okos van itt látom.


ha az ékszer vastagsága 1,2es akkor 1,6al kell szurni

ha 1,6 mm az ékszer akkor 1,8al kell szurni.

legyen steril. Nem elég ha lefertötlenitessz egy ilyen vastagságú tűt. Minden szurásnál másik tűt használj. amit a szúrás elött pár másodpercel bontassz ki. és még igyis fujd le vagy alkoholozd le.

magadnak sose szúrd mert később még bármi problémád lehet belöle (pl egyik komment iró)

2009. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
1,8-astűt használj!!!
2010. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Figy. Attól függ milyen vastagságú PC-szárat raksz bele utána, lentebb linkelek képet a tűről is. A lényeg hogy hosszú szárú pc-t rakj mindenképp a kész lyukba,mert az be fog dagadni, és ha rövidet raksz bele nagyon meg fogsz szenvedni vele. A gyógyulási idő két hét, ez idő alatt nem szabadna tejterméket enni, én már 2. nap ettem ittam, bajom nem lett tőle, de az ördög nem alszik. Patkót ne rakj bele szúrás után közvetlen, várd meg amíg begyógyul, kenegesd epanthen kenőccsel. A tű vastagságáról pedig annyit, hogy ha veszel 1,4 es szárat ahoz jól jársz az 1.7-es tűvel, de talán az 1.6 os pc-hez is jó ez a vastagság, lényeg h a pc hosszú legyen. A tű pedig itt van : [link]
2010. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!