Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tust ajánlotok kezdőkne...

Milyen tust ajánlotok kezdőknek?:)

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

próbálj ki egy normál ecseteset és egy "szivacs ecseteset", hogy neked melyiket könnyebb használni. nekem anno elsőre a szivacsos jött be, könnyebb volt vele bánni, de abból se mind volt jó, volt amelyiknek túl kemény volt a szivacsa. viszont már nem emlékszem, milyeneket használtam.

Jelenleg ilyenem van, de nem sokat használom, könnyű vele bánni nekem

[link]

2022. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ecsetfilctus, lorealnak meg a trend it upnak van jó. She-t semmiképp ne vegyé nekem is és több ismerősömnek folyamatosan könnyezik a szeme tőle
2022. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt használom, amit a második válaszoló belinkelt. Szerintem is ezzel a fajtával a legkönnyebb bánni, mert ecsettel viszed fel, krémes állagú stb. és egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy tartós is.
2022. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsánat, az első válaszolóra gondoltam, aki a linket megosztotta
2022. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!