Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egyre több a "szép" nő vagyis...

Egyre több a "szép" nő vagyis egyre keményebben sminkelnek már minden helyzetben,minden percben akár hol is vannak,de most én látok rosszul de tényleg egyre kevesebb a természetesen is szép nő aki nem sminkel állandóan vagy max keveset?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 00:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"de tényleg egyre kevesebb a természetesen is szép nő "


Francokat! Csak hozzászokott a szemed a műszempilla, tetovált szemöldök, feltöltött száj, smink hegyek és retusok világához.

2022. máj. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimész az utcára, akkor a legtöbb nő nem, vagy alig sminkel.
2022. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Pont ugyanannyi szép nő van, mint eddig. És pont ugyanannyi helyes férfi is. Nevetséges, amikor valaki az egyik fele torzít valamit vagy betolja a régenmindenjobbvót' szöveget.
2022. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

#3


Én is azt gondolom, hogy most most több szebb nő van, mint régen. De nem tudom, miért van ez.

2022. máj. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Erre nehéz mit mondani, mert sokan annyira megszokták a natúr sminket, hogy mellette egy egészséges, szép bőr, aminek van textúrája és látszanak a kis karikák a szem alatt, apró vonalak a száj körül stb is rondának hatnak. Mindenhol ez a felfújt maszkfej van hirdetve, amiről konkrétan a nazolabiális mélyedések (nem ráncok, hanem konkrétan az arc természetes mélyedései) és a szemüreg vonala le van retusálva. Magyarul az arc azon vonásai, amelyek egy felnőtt embernél kb kötelező jelleggel ott vannak, ott kell legyenek az izmok és a csont miatt. Olyan, mintha valakinek a térde lenne leretusálva a lábáról...


Szerencsére sok nő rákapott már a tisztességes, tudatos bőrápolásra, ami mellett kifejezetten macerás sminkelni (elég csak a fényvédő rendszeres, háromóránkénti újrakenésére gondolni). Bízom benne, hogy a maszkfejűek eltűnnek a médiából.

2022. máj. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Noren1989 ***** válasza:
44%
Több sajt -> kevesebb sajt?
2022. máj. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Mégis mit vársz? Ti is csak azt tudjátok nyomatni, hogy 30 fölött mindenki ocsmány már. A felnőtt lakosság 90%-áról beszéltek így konkrétan és csodálkoztok, ha ezek után a legapróbb ráncaikat is próbálják elrejteni?


Egy olyan kultúrában, ahol az egyik félnek megöregedni bűn, sosem lesz natúr szépségideál. A legtermészetesebb, legnatúrabb dologgal kapcsolatban tesztek borzasztó megjegyzéseket a másikra... Gyakorlatilag tabukat kreáltok.

2022. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Kifejezetten kevés agyonsminkelt nőt látok, tippre azt mondanám hogy kevesebbet mint pl 10 éve.


#5

Vannak fényvédős sminktermékek is manapság (színezett krém, púder stb), ez nem akadály. :)

2022. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Túl sok az Instagram, kérdező. Menj ki az utcára is néha.
2022. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

"Mégis mit vársz? Ti is csak azt tudjátok nyomatni, hogy 30 fölött mindenki ocsmány már."


Én ugyan nem. Sajnos számos nő 30 felett már nem néz ki jól, de ettől függetlenül mindig is kiálltam az idősebb szép nők mellett.


A napokban például amellett érveltem, még az 50-60 éves korosztályban is vannak szép nők (pl. Melania Trump, Sütő Enikő).

2022. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!