Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban az esetben, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben, ha egy közel álló szerettünk, legyen akár barát, család, állandóan degradálná a párod, sértegetné, neked is kampányolnának, hogy szakítsatok, mit tennél? Mit várnál a párodtól, ha veled lennének ilyenek a szerettei?

Figyelt kérdés
Akár egy ember teszi, akár több. Mint írtam, barát, anya, apa, testvér, egyéb rokon.
2022. márc. 29. 19:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, abban az esetben, ha már együtt is éltek, együtt terveztek, szóval komoly párkapcsolat.
2022. márc. 29. 19:20
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Kiállok a párom mellett
2022. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én először megkérdezném, hogy amúgy miért gondolják így. Aztán a válaszokat átgondolom, ha van igazságtartalmuk (pl. a párom lelkileg bántalmaz, én eléggé kivagyok, és ők felhívják erre a figyelmemet), akkor átgondolom a következő lépést. Ha nincs igazságtartalmuk, vagy van, de engem nem érdekel (pl. alacsonyabb a végzettsége a páromnak, mint nekem, ezért szerintük nem illünk össze), akkor megmondanám, hogy köszönöm, de innentől kezdve tartsák meg a véleményüket maguknak, mert nem érdekel. Ha ezt elfogadják, kuss van, akkor a szent a béke. Ha folytatja valaki, és jó kedvemben vagyok és nagyon szeretem az illetőt, akkor megmondom, hogy továbbra sem vagyok kíváncsi a véleményére, és azt gondol, amit akar, nem kell szeretnie a páromat, de el kell fogadnia a döntésemet, különben nem fog soha többé hallani rólam. Ha ezek ellenére sem állnak le, akkor beváltom az ígéretemet.

Pontosan ugyanezt várom a páromtól is.

2022. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
A rokonok már csak ilyen kedves emberek. Állítólag neked akarnak jót, de legtöbb esetben nem. Csak maguknak, megnyerni egy pici játszmát, éreztetni a dominanciát. Esetleg a testvéred lehet őszinte, feltéve ha te vagy a dominás kettőtök közül, a többiek nem lesznek azok. Esetleg a 96 éves öreg cinikus dédipapa, aki már leszarja az ilyen dolgokat.
2022. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Azért ha több hozzám közel álló ember is ugyanazt mondja és olyanok, akikről tudom, hogy szeretnek és jót akarnak, akkor minimum meghallgatnám őket és komolyan elgondolkodnék rajta, hogy van-e benne igazság vagy csak nem ismerik eléggé és azért gondolják úgy. Ha nem tartom jogosnak a megjegyzéseiket, akkor elbeszélgetnék velük, hogy bár értékelem az aggodalmaikat, de én nem ezt tapasztalom, jó a kapcsolatunk, boldog vagyok vele és megkérném őket, hogy ne sértegessék és ne mondják folyton, hogy szakítanunk kéne, mert ez nekem is rossz. Próbálják jobban megismerni vagy ha nem akarják, az ő dolguk, de ezt akkor is hagyják abba. Emellett biztosítanám őket, hogy figyelni fogok a jelekre és majd ha én jónak látom, akkor szakítok, de innentől ez legyen az én dolgom. Utána a lehetőségekhez képest azért próbálnám megkedveltetni a páromat.
2022. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindig mond hülyeséget a környezetünk, főleg ha a véleményük egyöntetű.
2022. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5# És ha ezek után sem állnak le?
2022. márc. 29. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
nem láttad az Oscart? :D
2022. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De, láttam, az is elindított bennem valamit. Mindneki erről beszélt, ki mit gondol róla, milyen érzéseket váltott ki belőle.

Engem lenyűgözött. Nem mint egy attrakció, hanem hogy egy ilyen esetre milyen vehemensen tud valaki reagálni, ha bántják a szerettét. Hogy van ilyen. Nálunk nincs ilyen. Engem alázhattak bárhogy szóban, ugyanúgy találkozik, beszél velük, mintha semmi nem történt volna. És az addott szituációkban, amikor ezek történtek, se szólt semmit mert lefagyott. Utólag se rendezte. Annyira se hozta szóba, hogy többet ne csinálják, fejezzék be.

Lelkileg nagyon megtört, amikor belegobdoltam és szembesültem vele, hogy mennyi ideig és mennyi mindent hagyott szó nélkül. És úgyhogy megy oda és beszél velük, ahogy mindig is.

2022. márc. 29. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttem a férjemmel, rá pár hónapra elbocsájtották az állásából. Kb. fél évig nem volt munkája. Szerintem bárki járt már így. Apám viszont folyamatosan hajtogatja, hogy milyen munkaerőhiány van, és nem hiszi el, hogy nem talál munkát, nem is akar, micsoda munkakerülő. Évekig ezt hallgattam, pedig azóta már folyamatos a munkaviszonya. De én megcsináltam, hogy amikor elkezdte mondani, egyszerűen felálltam, és elköszöntem. Akkor kicsit észrevette magát, de később is folytatta. Amikor terhes lettem, akkor hagyta abba, végülis utána már rájött, hogy jobb, ha nem mar szét bennünket.
2022. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!