Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egyre több a "szép" nő vagyis...

Egyre több a "szép" nő vagyis egyre keményebben sminkelnek már minden helyzetben,minden percben akár hol is vannak,de most én látok rosszul de tényleg egyre kevesebb a természetesen is szép nő aki nem sminkel állandóan vagy max keveset?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 00:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Sminkelős lányként, nem értek veled egyet. Elég kevés kisminkelt lányt látni, legtöbbek egy szempillaspirált sem dobnak fel.

Hétköznapokban a "láthatalan" sminkelést szeretem, valószínű egy pasi azt se tudná, hogy van rajtam valami.

Szaktársaim, osztálytársaim, baránőim között sem volt aki egy szempillaspirálnál vagy szemöldökfilctől többet tett volna magára.

Szerintem a te szépségideáloddal van a baj, nem a nőkkel.

2022. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

9/


Járok az utcán is és ott is tele van sminkelt meg műszempilla,műkörmös nővel. Alig látni egyszerű nőt aki ne sminkelné ki magát csak úgy egy sima napra is. Szerintem tök gáz mindig festékben lenni,még otthon magánszférában is ahol senkit se érdekel ki hogy néz ki.

2022. máj. 20. 15:46
 13/22 A kérdező kommentje:

7/


Én ezt elengedtem a fülem mellett mert engem nem érdekel van e vagy nincs ránc ha valaki tetszik nem ilyeneket nézek.

2022. máj. 20. 15:47
 14/22 anonim ***** válasza:
62%

#12

Miért releváns hogy szerinted mi "tök gáz"?

Honnan tudod hogy otthon magánszférában ki van kisminkelve??

2022. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#9

Véletlenül félrenyomtam és pirosat nyomtam rád, bocsi, egyetértek veled!

2022. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

11/


Enyémmel biztos nincsen mivel pont azt írtam,hogy minek a smink. Viszont ha csak olyan nő jön úgyse tudok mit tenni ellene. Ja és nekem nincs olyan,hogy ideál.

2022. máj. 20. 15:50
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max rà vagy kattanva a smink tėmàra, ėn imàdok sminkelni, hobbi, ha neked nem tetszik nagyon egyszerü nem kell rà nėzni keress olyan nöket akik nem szeretnek vagy nem is tudnak sminkelni rengeteg ilyen làny van.

Azok a nök akik szeretnek sminkelni el àrulom senki kedvėėrt se hagyjàk abba a sminkelėst! Rėgen màs volt nök kōrėben a divat mind haj smink ruhàban, akkor pl cėrnavėkony szemöldök, ombre szàj, vagy piros rùzs kėk szemhejfestęk kombo volt a divat.

ahogy ma màr az izlėsesen düs szemoldok, minel hosszabb pillàval, nude szàj a legtöbb lànynàl, cicàs szemek stb :).

ezzel nincs baj ėn minden fėle sminket szeretek, persze hėtköznap maradok a kis cicàs szemes sminkemnėl.

ėn rengeteg smink nėlküli lànyt làtok, smink nėlkül is szoktam utcàra menni meg sminkel is mig vannak :D tùl liheged, de ha enyhėn karikàs a làny a szeme, van börtexturàja ami normàlis dolog! Tàg porus/rànc/ pattanàs/akàr pihe az arcon akinek sötėt erös szörzete van.

normàlis! Kozmetikumokkal persze lehet rajtuk segiteni de ezek emberi dolgok, evidens egy izlėses sminkel mindenki szebb.

kiàbrànditalak a filmekbe mėg a pasikat is sminkelik ;) szemöldök/ alapozàs/ valamelyiknek mėg a szempillàja szàjàt is festik persze no makeup stilusban hogy te ne vedd ėszre.

2022. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%

"De nem tudom, miért van ez."


Ezt azért látod így, mert a szépségideál változik. Más haj, szemöldök, smink volt régebben a divat, és ösztönösen azt látod vonzónak, ami a jelen korban annak számít. Hidd el, a maguk korában a hajszélvékony szemöldökű, bongyorított hajú sztárok legalább annyira vonzónak számítottak, mint most a mostaniak. (Valszeg 10-20 év múlva mindenki röhögni fog a kacsaszájon és tetovált szemöldökön)

2022. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
18-as kb az elötted szolò elmondta a lėnyeget :D csak te àtfogalmaztad
2022. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Alig látni egyszerű nőt aki ne sminkelné ki magát csak úgy egy sima napra is. "


EZ egyszerűen nem igaz. Ezek szerint te csak a kevés, agyon sminkelt nőket veszed észre. Nálunk a cégnél is alig látni sminket. Még a céges bulin is natúr arccal volt szinte mindenki. 1-2 cica szem és szájfény volt a max. (fiatal korosztály nagyrészt)

2022. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!