Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés körmöm volt, leszedtem....

Zselés körmöm volt, leszedtem. Most csúnya a körmöm és fáj, ahogy a felszínét megreszelte. Mit csináljak, hogy ne fájjon, van rá valami tápláló cucc? Majdnem húsig elvékonyította. :S

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vársz, amíg lenő...
2010. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Körömerősítő lakk!És legközelebb más körmöshöz menj!Nem szabadna elvékonyodnia a körmödnek!
2010. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tinker Bell ***** válasza:

Mondjuk azért reszelnie kell belőle, mert máskülönben nem tapad a zselé. Ha e mellé még ráadásul vékony volt a körmöd is akkor nem tudott volna mit csinálni a körmös.

Amúgy meg lehet, hogy nem magadnak kellett volna leszedni, hanem visszamenni hozzá és neki van olyan oldószere amivel fájdalommentesen lejön egy az egyben!

2010. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tévedsz!Nem reszenie kell belőle, hanem bolyhoznia kell!A 2 között nagy a különbség!És a bolyhozás nem vékonyít!Nekem 7 éve van műkörmöm, le kellett vennem egy tanfolyam miatt és ugyanolyan a vastagsága, mint 7 évvel ezelött, pedig nem volt olyan hú de vastag a körmöm!
2010. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első 2 egyben.

Ameddig vársz, hogy lenőjön a körmöd, addig kenegesd körömerősítő lakkal, géllel. :)

2010. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!