Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Öreg nénik miért sminkelik...

Öreg nénik miért sminkelik magukat olyan erősen?

Figyelt kérdés
Tök szarul kihúzzák alul a szemüket feketével meg ilyen ura színű rúzsok :S Ez miért jó? nem lesznek tőlük szebbek... Lassan eltűnnek az aranyos öreg nénik és ilyen madárijesztők fognak szaladgálni az utcán?
2010. szept. 20. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Válogasd azért meg a szavaidat.Ők mikor fiatalok voltak azok a szinek domináltak,nem kell lenézni stb.
2010. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nincs önkritikájuk, azt hiszik így szebbek, pedig pont, hogy feltűnően csúnyák a rikító rózsaszín rúzstól. Múltkor láttam 1 öreg nőt, szőke hullámos haja volt, rózsaszín rúzsa, és zöld+ ezüstcsillám volt a halántékáig kenve a szemére. Félelmetes volt, mint egy jósnő a fantasztikus filmekben. Nem tudják elfogadni, hogy öregek, és tényleg elhiszik, hogy 1 kiló smink segít a ráncokon, pedig pont fordítva.
2010. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ja igen azok a színek voltak...de azért ők sem vakok, hogy lássák mi hogy változik stb.

És tök mindegy milyen színű de akkor is csúnya ha a barázdákban áll a szemfesték és még sorolhatnám.

Most ezzel nem bántani akarom őket de ez így van.

Ők bezzeg meglátják a mai lányokat és mindennek elmondják csak magukat nem veszik észre.

2010. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Ezen már én is sokat gondolkodtam (48 éves vagyok,és persze már nem azt látom a tükörben,amit megszoktam,pláne nem azt,amit szeretnék)Szerintem a nők egy része képtelen elfogadni ezt az állapotot,és elfogadhatóvá szeretné tenni magát-saját maga számára. Csak már egy kis smink nem változtat semmit,nosza akkor jöjjön a nagy smink! Meg szintén ebben a korban lesznek a nők piros hajúak-rendben,nem kell elfogadni,hogy őszülünk,nekem se tetszik,de mivel én eredetileg sötétbarna hajú vagyok,nem is jutna eszembe szőkére vagy vörösre festeni a hajam. dehát nem vagyunk egyformák. Sajnos,a jóságos öreg nagyik is eltűntek,mert helyettük divatosra fogyott miniszoknyás 60 éveseket látni.Én nem azt mondom, hogy 48 évesen 60-nak szeretnék látszani,persze,hogy nem,de 30-nak se,nevetséges. 30 már voltam.Azok a nők,akiket említesz,nem képesek elfogadni,hogy nem körülöttük forog a világ,és nem őket nézik meg a férfiak.(vagyis ezzel az extra sminkkel mégis, nade nem mindegy,hogy azt gondolják az emberről,hogy ez egy szép nő,vagy pedig azt,hogy ez egy szánalmas idióta)
2010. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

2. vagyok

A szomszédom is kb ilyen amúgy és a múltkor beszélgettünk a ház előtt és eljött itt egy pasi és mondja, hogy láttam mennyire nézte mert hogy ő milyen kívánatos.

Hozzá teszem hogy ő 60 elmúlt és én 19 vagyok, a pasi meg max 25. Kiborító

2010. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
vagyis a 3.
2010. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Nemtudom hány éves vagy de Marilyn Monroe is tűzpiros rúzst használt mindig. És van akiben még előjön a fiatalkori emlék és kifesti magát. Láttam már nagyon idős tetovált bácsit akivel még dumáltam is 1 jót ki kísértem a piacról a buszhoz. És mesélt a tetkóiról a hajáról ami mellesleg Elvis-éhez hasonlított.

18/F

2010. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

első: direkt írtam, hogy aranyos nénik, de azért kösz.

utolsó 3: köszi, én is így gondolom :S persze az tényleg nem jó, ha valaki megöregszik, de sokkal aranyosabban lennének smink nélkül, vagy legalább ne ilyen durván :S

2010. szept. 20. 20:47
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Na ezt én is szeretném tudni DD de vélhetőleg azzért mert sok nem képes belenyugodni hogy már nem 30 éves

. semmi bajom azzal aki idős korában is festi magát meg ad magára de tudja hol van az bizonyos határ.

2010. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

többiek: még ha csak rúzs van, vagy csak szemfesték... egyiket kéne csak hangsúlyozni, nem mindkettőt... de persze az ő dolguk ez, csak rosszabbul néznek ki :S

Mondjuk azt persze nem tudom milyen érzés, ha az embernek már a smink sem áll jól :S Szegényeket sajnálom, de jobb lenne beletörődni...

Elvises pasi nagy lehetett :D

2010. szept. 20. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!