Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Öreg nénik miért sminkelik...

Öreg nénik miért sminkelik magukat olyan erősen?

Figyelt kérdés
Tök szarul kihúzzák alul a szemüket feketével meg ilyen ura színű rúzsok :S Ez miért jó? nem lesznek tőlük szebbek... Lassan eltűnnek az aranyos öreg nénik és ilyen madárijesztők fognak szaladgálni az utcán?
2010. szept. 20. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Vannak, akik nem veszik észre, hogy ami fiatalon jól állt nekik, az idős korban nem feltétlen (mondjuk az ilyen erős ciklámenszínű meg epervörös)... ezt szokták meg. Meg van a másik réteg is, akiknek nem kellett a smink, mert fiatalon nagyon szépek voltak, aztán megöregedtek, és meg akarják őrizni a fiatalságukat, de nem tudják, hogy tudnak úgy sminkelni, hogy ne vmi vén plázacicának nézzenek ki, hanem méltósággal idősödő nőnek... meg ugyanabba a hibába esnek, mint a mostani tinik: nincs stílusuk, ezért válogatás nélkül követik a trendeket-és itt ez még azzal súlyosbodik, hogy nem a korosztályukban néznek körbe, hanem a tiniknél. Ezért látni tűzvörös meg rózsaszínes hajú néniket full sminkkel, glitteres "I'm sexy" meg hasonló feliratú pólókkal, amikről azt sem tudják, mit jelentenek...
2010. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ja, a múltkor láttam egy 70-80 körüli nőt, "csövebb" gatyában mint amilyenben én voltam, pedig az durva xD
2010. szept. 20. 21:36
 13/15 anonim ***** válasza:

Megint 3. vagyok :)

Mondjuk pl egy tetkós bácsi megint más mert az örökre megmarad... nekem is van papámnak de az nem olyan gáz mint egyesek sminkje.

És hát igen néhány idős öltözködése :D

2010. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyin durvák! Én reggelente a buszon szoktam látni őket suliba menet közben. Van egy ilyen puszipajtás 2 néni akik úgynéznek ki meg a stílusuk. OMG

Bőrszinnél 20 árnyalattal világosabb alapozó hozzá extra pirosító. a szemöldökük teljesen kivan szedve és ilyen háztető formát rajzolnnak ami a homlokukat súrolja de csak azért hogy mégtöbb kék szemhéjfestéket rakhassanak alulra és fölülre egyaránt amit fekete tussal koronáznak meg hozzá pedig ilyen vörös rúzs és ilyen feketés szájkontúr. Ruha midegy csak cicikidobós legyen de álltalában strasszos egyberuha- + a haj ilyen vöröses izé platinaszőke csíkokkal. Nagyon szexy-.-

És ők azthiszik magukról hogy úrinők. Úgybeszélnek mint a 18.században " Drágám köszönöm hogy e helyet lefoglaltad nekem puszika" Egyiknek van egy kutyája akit Aguszt nak hívnak és ha nemhallom mindennap hogy " A mai fiatalság a földkeregség legnagyobb foltja " legalább 200x

Picit már elegem van ebből

2010. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

xDxD lol auguszt ez rohadtjóóóóóXD

ha nekem is lesz egy kutyám, tuti annak fogom hívni XD

amúgy képzelem ahogy felemelt kisujjal így: khöszönöm, hogy lefoglaltad eme ülőhelyet dhágám XD omg omg

2010. szept. 28. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!