Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani rejtett...

Tudnátok mondani rejtett szemhélyra olyan tust ami nagyon vékony vonalat huz?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én essence liquid inket használok szintén rejtett szemhéjra, ecsetes, ha lehúzom kicsit a tubus szélén akkor nagyon szép lapos is lesz az ecset meg ugye nem lesz rajta olyan sok anyag, és extrém vékony vonalat tudok vele húzni. Persze gyakorlás kell hozzá.
2022. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
szemhéJ
2022. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes tusvonal formát, technikát változtatni, nem pedig a tust váltani.
2022. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BOURJOIS Paris Liner Feutre ultra slim - nekem rejtett szemhejam van, ezzel tudok ultra vekony tusvonalat huzni a szempillatovekbe. Igazabol ilyen kemeny filctoll jellegu merev hegye van, de hosszu es tuhegyes. Engem nem erdekel a technika, csak magamnak sminkelek, es nincs turelmem/idom/erdeklodesem bibelodni mas tusvonalhuzokkal.
2022. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!