Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idősnek nézek ki? Első...

Mennyi idősnek nézek ki? Első látásra véleményed rólam? Többi kérdés lent. + kép

Figyelt kérdés

sminkem hétköznapokon a színes púder nélkül:

[link]


+ 2 kép:

[link]


[link]


Fiúk nektek bejövök? Mennyinek néztek elsőre? Ha találkoznál velem az utcán mi lenne rólam az első gondolatod?


Stb. köx pux


2010. szept. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Én nemnagyon ismerek zöldszemő cigányokat de te tudod És az hogy büdös rasszista vagy arról én nemtehetek. Mindenki egyből smink alapján ítél. Attól nemvagyok még ribanc jó tanuló vagyok. Voltmár barátom is de szex nem és nemis lesz. Suliba meg csak spirál és ceruza megy mint minden 2. lánynak
2010. szept. 23. 18:59
 32/63 anonim ***** válasza:
100%

ahhh :| 12 vagy... az kemény.. hát gratulálni tudok csak neked, hogy örülsz az öregbítésnek...

Majd megnézheted magad 10-20 év múlva, hogy fog kinézni ennyi sminktől a bőröd, ha már itt elkezded... mégis hány éves korod óta sminkeled magad?

2010. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
12. szulinapomra kapott penzbol vásaroltam szoval azota
2010. szept. 23. 19:03
 34/63 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, az uccsó kép az nagyon kemény, mint valami 50 éves "éjjeli pillangó".

Amúgy szerintem ha meglátnálak az utcán, valszeg ezt gondolnám: "uhh, megint egy cigányk*rva, akinek nincs önkritikája". Bocs. Olvastam, hogy nem vagy az, de ezeken a képeken, ezzel az előnytelen vakolattal pont úgy nézel ki, mint egy kormoslábú.

2010. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
most olvastam vissza. 12 éves vagy! te jó ég! hát erre gondolni sem mertem volna.
2010. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Igen>(
2010. szept. 23. 19:07
 37/63 anonim ***** válasza:
100%
Neked legalább van önbizalmad, ez az egyetlen ami látszik rajtad. Szereted mutogatni magad.
2010. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:
mindenkinek kox a velemenyeket j0het tobb is habar mar nem olyan izgi h tudjatok a korom
2010. szept. 23. 19:11
 39/63 anonim ***** válasza:
100%

"Én nemnagyon ismerek zöldszemő cigányokat de te tudod."


Pedig vannak zöldszemű cigányok, sőt még kék szeműek is szóval hülyeséget ne beszélj és ezzel a sminkel te is úgy nézel ki, mint egy roma lány. Mielőtt azt gondolnád rólam is, hogy rasszista vagyok, közlöm nem vagyok az. :P


"Attól nemvagyok még ribanc jó tanuló vagyok. Voltmár barátom is de szex nem és nemis lesz."


Nagyon jó tanuló lehetsz ha két mondatban 3 hibád van. :P

Ez a nem volt szex kijelentésedtől meg falra tudnék mászni. 12 évesen még a tanuláson kéne, hogy járjon az eszed nem a pasikon főleg nem a szexen.


"Fiúk nektek bejövök?"


No comment. 12 évesen nem semmi vagy.. téged is azért fognak szeretni a fiúk, mert hamar szétteszed.. erről ennyit. Apád helyébe képen vágnálak.

2010. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz. Én ismerek olyan cigányt, akinek gyönyörűen világító kék szemei vannak, igaz ő fiú. De vannak romák akiknek nem csak barna szemei vannak.
2010. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!