Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idősnek nézek ki? Első...

Mennyi idősnek nézek ki? Első látásra véleményed rólam? Többi kérdés lent. + kép

Figyelt kérdés

sminkem hétköznapokon a színes púder nélkül:

[link]


+ 2 kép:

[link]


[link]


Fiúk nektek bejövök? Mennyinek néztek elsőre? Ha találkoznál velem az utcán mi lenne rólam az első gondolatod?


Stb. köx pux


2010. szept. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva,hogy csak 12 éves vagy.20-nak is kinézel sztem:D De lehet,hogy 20 évesen meg 30-nak fogsz kinézni:D
2010. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%
amúgy az utolsó képen 25-nek is kinézel és tényleg "pillangós"
2010. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Bazz, 12 évesen így sminkelni: :OO Mi lesz belőled, te lány? :O Ilyenkor még terméstezesen szépnek kéne lenned, semmi szükség nincs se szemceruzára, se spirálra. Csak tönkre teszed a bőröd. Am. nekem nem tetszel. :S
2010. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem akarok pofátlan lenni, és rasszista sem vagyok nehogy valaki félreértse, de amúgy román vagy??

Vagy csak túl sokat szoliztál?


Román?:)Na ne viccelj már.Szóval szerinted aki román az mind barna.Érdekes.


Rólad meg azt mondanám,hogy neked alapból adtam volna 15/16 évet.De ne örülj neki,mert engem általában fiatalabbnak néznek a koromnál,amit nem szeretek,de,ha jobban belegondolok sokkal jobb az én esetem,mert pár év elteltével nagyon kiélt fejed lesz.Amúgy a szemeid tetszenek meg a 2. képen sem nézel ki rosszul.Bár nekem nem ez a szépség ideálom csunyának nem mondanálak.A 3. kép az simán k.urvás.Amúgy szerintem jócskán vegyél vissza a sminkből.

2010. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem áll jól ilyen pudli szerű haj, simán leengedve mindenféle tuppír meg satöbbi nélkül szebb lenne. az arcod szép szerintem, sminket kicsit fogd vissza és minden jó lesz :) és 12 évesen még tényleg furcsa hogy ilyen vagy.
2010. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem örülnék hogy 12-13 évesen így nézek ki.

Helyes vagy szerintem is, de tényleg túl erős a smink. Én nem festettem magam ilyen korán, borzalmasan tönkre fogja tenni a bőröd! 30 évesen meg úgy fogsz kinézni mint egy 40 éves és utálni fogod magad miatta, hogy elrontottad a bőröd olyan fiatalon. Ha annyira akarod én nem mondom hogy ne fesd, de azért maradjon meg a természetesség és ne ilyen réteg legyen rajtad!

Csak egy kérdés,szerinted jó hogy ilyen fiatalon vakolat van rajtad és kihívó vagy a felnőtt férfiak számára? Én nem tudom hogy manapság ez hogy van, de mikor én voltam ennyi idős akkor még mással voltunk elfoglalva és elmondom nem vagyok öreg hogy ezt mondom, de ez még a kislány kategória tulajdonképpen...

2010. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
90%
24-25 évesnek nézel ki. Mennyi vagy? Nekem tetszik, hogy sötét szemöldököd van és a szemed színe is. :)
2010. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmasan sok a smink. Én 15 évesen kezdtem csak sminkelni magam , de akkor sem ennyire durván.

De jó, hogy 18 éves létemre fiatalabbnak nézek ki a koromnál. És ez tudod mikor lesz jó?:) Mikor én 26-30 évesen is fiatalnak fogok kinézni, addigra téged bőven 30-on felülinek fognak titulálni. :)

2010. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen nem hiszem el, hogy 12 éves vagy...komolyan mondom!!

19 vagyok, mindenki 16nak néz, barátom szerint mert olyan kis barbie babás arcom van. Nagyon örülök neki, mert majd mikor 30 leszek, 25nek fognak gondolni. :D Nem tudom te miért veszed jó néven, hogy ilyen fiatalon 20nak is kinézel... Nálam idősebbnek tűnsz, az tuti és szerintem ez nagyon negatív kritika...

2010. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
nem áll jól neked ennyi smink..ráadásul nagyon erős is :S szerintem kenj fel kevesebbet. úgy 17-18nak tippelnélek
2010. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!