Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idősnek nézek ki? Első...

Mennyi idősnek nézek ki? Első látásra véleményed rólam? Többi kérdés lent. + kép

Figyelt kérdés

sminkem hétköznapokon a színes púder nélkül:

[link]


+ 2 kép:

[link]


[link]


Fiúk nektek bejövök? Mennyinek néztek elsőre? Ha találkoznál velem az utcán mi lenne rólam az első gondolatod?


Stb. köx pux


2010. szept. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

Te 12 éves vagy???? Pffff....gáz vagy.

24/L

2010. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%
20-25nek is kinézel. Most örülsz ennek, de 30évesen már nem lesz olyan jó 40nek kinézni. 12 évesen ráadásul szép bőröd van, nem kell 3réteg alapozót használni. Ráér később is.
2010. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nézel ki 30as prostinak tényleg. :S Szépen sminkelsz, de ráérsz még vele, és a mi áll jól kérdésben még nem sikerült jól választanod. Eléggé előnytelen a szemsmink és a rózsaszín rúzs is. Lilával meg sose kendd ki ennyire a szemed, mert olyan, mintha a stricid összevert volna. :S

A hajadból meg kicsit kiborotválhatnál, mert így olyan hobbitfejed van, hogy nincs homlokod. :S

A pózolás halálciki remélem tudod. Csak egy kicsit akarj normálisabb lenni, mint az elcseszett korosztályod! Így olyan hatást keltesz, mint akit kiutáltak, ezért menő lány akart lenni, és azt hitte, hogy ezzel az lesz.

Amúgy nekem mindegy a származásod, de az egyik legjobb barátom igazi roma, kék szemmel, tesója is, sőt, neki még világosabb a haja, mint az enyém... :O Pedig apjuk olyan igazi kancigány. XD De legyen görög, azoknak van ilyen hosszú orra tényleg. :D

2010. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép, különleges az arcod, de jóval idősebbnek nézel ki. Az is igaz, hogy manapság nagyon elmosódnak a korosztályok. Sok 30 éves 20nak néz ki, és sok mai 15éves, 25nek néz ki.


A pózolás, csücsörítés és társai viszont nagyon gáz. Ja és hanyagolhatnád, a puxi, köxi stb. kifejezéseket. A kicsit idősebb korosztályoknak ez nagyon röhejes.

2010. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
73%
Apuci görög, anyuci meg ír. Hát hogyne. 1 kis cig_ny ringyó vagy. :)
2010. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
25%
És ha roma, akkor mi van??? Nem gyengén rasszisták és szűk látókörűek itt egyesek.
2010. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Szerintem sokan nagyon elvannak tévedve a korosztályokkal. A smink igen sok, de nélküle is mindenki idősebbnek néz. Igazából a korosztályomban lévő csajokat is mindenki idősebbnek nézi sokaknak a 12-13 éves kislány egyenlő egy 140 cm es elöldeszka hátulléc 3 éves arcú kislánnyal. Egyik osztálytársamnak kb 80/C -s melle van (nem kövér hozzá) 170 cm és a feje is normális mindenki 23 nak nézi (pedig ő nem sminkel). Pedig szerintem mostmár az átlag 12-13 évesek nagyrésze ígynéz ki csak sokan elvannak tévedve elégggéé---
2010. szept. 24. 13:50
 58/63 A kérdező kommentje:

A kérdést is azért irtam ki, hogy kiváncsi voltam kinek mit jelent egy ennyi idős csaj és mennyinek nézik kiváncsi voltm rá h mindenki elvan tájolódva és ilyesmik. Najóóó meg azért is hogy hogynézek ki.

:)

2010. szept. 24. 13:53
 59/63 anonim ***** válasza:
20%
mégis mi a f.asz.ért kell itt cigányozni? arra ott a napiszar és társai. mennyetek már a pi...ba
2010. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak nem sokat jelent egy ennyi idős lány. Tényleg nem bántani akarlak, de nem az emberek vannak eltévedve a korosztályokkal, hanem ez a korosztály van eltévedve. Nem csak a sminkelésről van szó, hanem az öltözködésről meg a viselkedésről is!

De látod pont ezért vagy te ennyi idős még csak, mert nem érted, és bizonygatni szeretnéd hogy a többiek is idősebbnek néznek ki. És akkor mi van? Jobb lesz neked, vagy bárkinek? Attól még ugyanúgy nem fogsz normális fiút találni, mert az összes cigány stb utánad fog szólni... majd ne legyél meglepődve!

Na mindegy, ezt is tök feleslegesen írom le, mert attól még sajnos te sem fogsz másképp gondolkodni, meg a többi 1000 sem. Mondjuk erről valahol a szülők is tehetnek. Nekem 12 évesen nem volt megengedve a smink. És így visszanézve, örülök neki, mert egy kis takony voltam még...

2010. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!