Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválást szeretnék szerintet...

Tetoválást szeretnék szerintetek ez hogy néz ki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 24. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép :_D
2010. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
unalmas.unalmas.unalmas. tucatlány leszel vele.
2010. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg keress valami egyedit.
2010. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ízléstelen. keress valami mást.
2010. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a minta sablonos és unalmas. Én tuti nem varratnám magamra...
2010. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szepen ki van dolgozva.Legalabb is azokkal ellentetbe amiket az itteni embereken lattam.Nalam ez nagyon fontos,hogy szepen meglegyen csinalva.Viszont a rozsa az nagyon tucat es szerintem meg evekkel ezelott volt "meno" ... Nem tudom,hogy a divaton kivul milyen jelentese lehet a rozsanak egy ember szamara ... Ha nem jelent szamodra valamit csak divatbol csinaltatod szerintem hanyagold.
2010. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a képen csak matrica tattoo van:P

Máskülönben nekem tetszik a rózsa, de vannak szebbek is...jó kis rockabilly-s:))

2010. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat.azt szokták mondani hogy olyat csináljunk magunkra aminek jelentösége van vagy szereti az ember. én nagyon szeretem a rózsákat.ha valamit magamra varratnák az biztos ez lenne:) tudnátok linkelni olyan tetkokat amik szépek?
2010. szept. 24. 18:47
 9/10 A kérdező kommentje:
bocsi.olyan rozsás tetkokat
2010. szept. 24. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
hijj, de csúnya. menj be egy szalonba és rajzoltass magadnak, ne másét kopizd. főleg akkor ne ha ilyen szemed van, és szerinted ez szép, nem akarlak megbántani meg semmi, de ez fizikailag fáj olyan ronda.
2010. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!