Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül műszempilla...

Mennyibe kerül műszempilla felrakása? Melyik a jobb, szebb a tincses vagy a soros?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyi nem tudom, mert én magamnak rakom fel.

A tincses természetesebb hatást kelt, a soros van akinek nem áll jól és nagyon műnek tűnhet. Ennek ellenére én a sorosat részesítem előnyben :)

Ja és a soros egyben lejön, vagy ha kicsit elenged a ragasztó ott fog lógni, félig lecsúszva :)))

A tincsesnél ennyire nem lesz észrevehető, ha kezd már lejönni.

2008. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
60-70 forint tincsenként kb. de luxososabb helyen lehet h 100forint, a tincsest ajánlom sokkal szebb!!!
2008. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusom 1500 Ft-ért csinálja a tincseset. Sokkal szebb szerintem.
2008. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tincseset 1000 ft-ért tesz fel:)
2008. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Az én kozmetikusom szálanként teszi fel (egy szál/100 Ft)

Körülbelül 10-10 darab kell a szemekre,bár elvárástól is függ,de nagyon tartós és teljesen eredetinek tűnik!Senkinek sem tűnt fel,hogy mű a szempillám!:)

2008. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És egy ilyen kozmetikus által felrakott műszempillát meddig lehet hordani (egy nap,egy buli erejéig vagy akár több napig is)?
2013. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!