Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Soros vagy tincses műszempilla...

Soros vagy tincses műszempilla a jobb?

Figyelt kérdés

Szilveszterre szeretnék rakatni műszempillát mert nincs semmi szempillám rövidek is és nem is íveltek :S

Am magamnak raknám fel...

-Soros vagy tincses lenne a jobb választás?

-Ha most szilveszterre (csütörtök) kéne akkor mikor rakjam fel? Úgy szokták h előtte való nap vagy aznap?

-Kb meddig bírja am a műszempilla? (ok h amíg le nem szedem de ha nem nyúlok hozzá meddig bírná)

-Leszedni h tudom? Vagy azt bízzam kozmetikusra?


Köszönöm előre is a válaszokat! És ha van tapasztalata vkinek megírhatja a jó és a rossz oldalát meg h mire kell vigyázni meg írhat márkát is h ne vmi gagyi minőséget vegyek ami rögtön leesik meg ilyenek:)


Am Boldog Karit mindenkinek! :)


2009. dec. 24. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:

a tincses természetesebb hatást kelt.de azt nehezebb felrakni.meg abból nics olyan extra hosszú.vagyis nemtom mekkorát akarsz de ha hosszút akkor soros.aznap kell felrakni sminkelés után.addig bírja amíg a ragasztó elnem enged.azt nem lehet tudni xDpár óra.

letudod magadnak húzni.a tincsesnél lehet hogy párszor a sajátodat is kitépet.

2009. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A tincses az természetesebb :) de ha csak egy estére akarod akkor szerintemm a soros..nekem az jobban tetszik.:$


Nekedis Boldog Karrit;)

2009. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egy estés partira sooros,főleg ha nem is vagy jártas a felrakásában.....de messze van még szili szilveszter lehet gyakorolni.......:)

Boldog kArcsi marcsit:)

2009. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a tincses az természetes hatású, nekem általában 1-1,5 hónapig fent marad, persze néha leesik 1-2 tincs azt természetesen pótolni kell, kozmetikus rakta fel nekem ő is szedte le, de ha már kezdenek lefele jönni, akkor magamnak is le tudtam szedni

-előnye:szép, természetes, alig sminkeltem mellé

-hátránya:drága bla bla, és eléggé megritkította a szempilláimat :(

a soros szempilla is szép, kozmetikussal rakasd fel aznap, de te is le tudod magadnak szedni és többször fel tudod használni, kis gyakorlással te is fel tudod magadnak rakni

-előnye:egyszerűen felrakható és eltávolítható

-hátránya:bármikor leeshet


Én szilveszterre sorosat tetetek, ugyanis most regenerálódnak a pilláim :D Remélem hasznos volt a válaszom


20/l

2009. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) Sokat segítettek :)
2009. dec. 25. 11:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi h sorosból milyet ajánlotok? DM-be/Rossmanba amilyen van az jó? Ragasztót adnak ott hozzá vagy külön kell?
2009. dec. 25. 11:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a Rossmannba van az Essence-nek ahhoz ragasztó is van és nagyon jó, 800 ft...
2009. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Én a tincseset gondolom jobb-nak, mert a soros hamarabb jön le, de főleg a szemed sarkánál. Amúgy egy minőségi műszempilla 1500 2000 ft. nál kezdődik. Sajnos azok az olcsóbbak kevesebb ideig birják, mert rossz ragasztót adnak hozzá meg álltalában eldeformálodik, majd csúnya lessz (soros). Első osztályú szempillákat inkább komzmetikumi üzletekben árulnak. De hogy ha elakarod dobni (bármint többször nem használnád stb) akkor egynek megteszi a dm-es is csak az a második allkalomnál eldeformálódhat. Hogyha sorosat veszel akkor szerintem mindenképp formázd meg ollóval a saját szempilláid mintájára, mert nagyon látszódni fog, hogy műszempillát ragasztottál fel magadnak( bármint nagyon hosszúak lesznek a csipazacskódnál). :):D mikor felragasztottad 10 15 percig hagyd száradni a ragasztót! :D:D
2009. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :))
2009. dec. 31. 08:57
 10/10 anonim válasza:
Na nem esett le a pilla?
2016. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!