Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A tincses vagy a soros műszemp...

A tincses vagy a soros műszempilla a jobb? Igaz, hogy a soros csak egy estére szól? Mennyi ideig maradnak fennt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tincses sokkal szebb és természetesebb hatást kelt. Csak nem tudod magadnak felragasztani, valakit meg kell kérned rá. Igazából mindkettő csak egy estét bír ki, második nap már kezd potyogni.
2008. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tincsesem volt már,nekem 3 napig bírta, de a sorosat szeretném kipróbálni,csak félek,hogy a buli közepén elhagyom...:s
2008. okt. 27. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
a tincses szebb, maradj annál szerintem :)
2008. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor most elmondom a frankót! A soros műszempillák között van olyan, amit tincsekből raktak össze. Ezek a legtermészetesebbek (pl. Red Cherry 415-ös és társai).


A tincses ugyan ezt a célt szolgálja, csak egyenként kell felhelyezni. A 415-ös már egy sorba van rendezve.


Nem kizárólag a műszempillától függ az, hogy mennyi ideig marad fenn. Nem is értem, hogy miért nem értik meg már annyian, hisz már lerágott csont. A RAGASZTÓ a kérdés.


A DUO és az ARDELL TITE ragasztó a titok nyitja.

Olvass utánuk. Több helyen is találsz róluk infót, de pl. a Makeup Pláza honlapján is elég klasszul le van mindig írva minden.


Jó pillázást!

2012. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!