Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik jobb, szebb: a soros...

Melyik jobb, szebb: a soros műszempilla vagy a tincses?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én éppen most néztem egy videót amibe a csaj soros szempillát rakott fel és tök szép volt,de sokan azt mondják ,hogy a tincses.Szerintem próbáld ki mindkettőt és dönsd el te,hogy melyik jobb!
2008. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia Mind a kettő nagyon szép,de ha ajánlhatok valamit akkor most a legújabb a szálankénti 3D szempillahosszabbítás ami akár 2 hónapig is tarthat nagyon látványos és szép mégis természetes! Víz könny és izzadtság álló! Kozmetikus vagyok én is csinálom és nagyon szeretik! Ha kérdésed van írj: olgicacica@freemail.hu
2008. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A soros hamarabb lejön,mint a tincses, a 3D-sről meg azt hallottam,hogy 1,2 centi!:SAnnál a sajátom is hosszabb kifestve! Lehet,hogy csinálnak hosszabbat is,de a környéken csak ekkorát:S
2008. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A tincsesnek természetesebb hatása van szerintem.
2009. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a soros:).Az rendszerezettebb és nem feltétlenül feltűnőbb.
2010. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én személy szerint a sorosra szavazok:)

Szerintem egyszerűbb itthon felrakni mint a tincseset, és a nap végén könnyen levehetem és nem kell benne aludni (mint a tincsesben).

Másnap persze könnyedén 5 perc alatt fellehet rakni megint:D

És ha vigyázol rá sokáig hordhatod. Amugy az ára sem húzós én 580ért veszem és már szinte gyűjteményem van annyi van belőlük:)

2010. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tincses valóban sokkal természetesebb hatást nyújt,de ha nem akarsz sokat bíbelődni vele (pl. otthon) akkor sorosat használj.Annak sokkal könnyebb a felhelyezése,gyorsabban elkészül és sok esetben mutatósabb is tud lenni (ha mondjuk buliba készülsz ;))
2011. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!