Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pici pattanások eltüntetésére...

Pici pattanások eltüntetésére mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek hozzá... Alapból száraz a bőröm, az orrom környékénél viszont zsírosabb. A homlokomon is vannak pöttyök de azok nem pirosak, szóval inkább az arcomon elszórtan megjelenő pirosakkal kellene valamit kezdeni :c

Voltam kozmetikusnál aki adott lemosót meg kevert egy krémet miután kitisztította az arcom, de utána ugyanúgy visszajött sok miután lenyugodott pár napra. Utána lett jobb mikor abbahagytam, aztán amikor egy alkalommal újrakezdtem megint visszajöttek😅



2022. dec. 13. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szalicilsav tartalmú hámlasztó nekem segített a kombinált bőrömön. Pontosabban segít megelőzni az új pattanások kialakulását. Persze kiválthatja valami élelmiszer is, de egy hámlasztó csak javíthat a mértékén.
2022. dec. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Folyékony nitrogén, vagy nagy dózisú radioaktív anyag leszedi.
2023. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!