Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pattanások eltüntetése?

Pattanások eltüntetése?

Figyelt kérdés
Szóval...Van egy gyenge fedésű drogériás alapozóm, és egy szintén gyenge fedésű garnier BB krémem. Ezek mellett pedig egy Astor korrektorom, amiből véletlen túl világosat vettem. Az arcom nagyon pattanásos, hogyan tüntessem el a pattikat a fent említett sminkekkel?

2016. aug. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Nem eltakard, hanem eltűntesd!

Paula's Choicet ajánlom

2016. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondon sminkelni akarok! Ha kezelni akarom, akkor majd azt írom le.
2016. aug. 22. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Előbb kezeld :) sminkkel csak rosszabb lesz... Ha nincsenek profi cuccaid és ha e sem vagy az nem tudod eltüntetni őket...

DM-ben van egy vermix nevű készítmény. Ezt ferázod, egy vattára raksz belőle és felkened este az arcodra. Úgy fogsz kinézni mint egy múmia,mert fehér a lötty,de nagyon hatásos. Ne használd minden este,mert kiszárítja a bőröd...


Ha a fentiek nem érdekelnek: a BB krém ilyen esetben kuka, minek az neked? A BB krémek tökéletes bőrű lányoknak vannak, akiknek tényleg csak egy kis fedés kell (hogy megnyugtassák a lelküket,hogy nem igénytelenek, van rajtuk is smink)

Először a korrektort használd, nembaj ha világos, inkább legyen világosabb mint sötétebb,hiszen az alapozó majd elfedi..

Kend fel körkörösen a problémás helyekre. Utána jöhet az alapozó. Semmit se kenj túl vastagon.

Minden előtt pedig mosd meg az arcod és kend be vékonyan HIDRATÁLÓ krémmel. Ettől egy kicsit jobb lesz a smink.

2016. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én előbb alapozom az arcom, a progrémásabb részekre kicsit többet teszek de jól eldolgozva hogy ne látszódjon a plusz réteg. A korrektor úgy fed jobban ha alapozó fölé kened. Jól el kell dolgozni és akkor észre sem lehet venni szerintem ha kicsit világosabb. De ezekre kéne a púder hogy fixálja a sminket :) ha olyat használsz ami fed is kicsit egységedebb színű lesz a bőröd és akkor tényleg nem látszik a korrektor :) De ha a púder kilőve és annyival világosabb a korrektor kenheted alapozó alá, csak nekem pl sosem sikerült úgy tökáletesre az eredmény
2016. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!