Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítenél köldök piercing ügyben?

Segítenél köldök piercing ügyben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy júliusban kiszakadt az alig egy hónapos piercingem,de a nyoma még mindig ott van.Mivel kezeljem,hogy minél hamarabb elmúljon és újra szurathassam?

Azóta 1x újraszurattam már,de azt kiszedtem,mert fokozatosan vékonyodott el a bőröm.

Nem bírja a köldököm a fémet? Szilikon szár jó lenne hozzá?

Előre is köszönöm.


2010. okt. 2. 11:27
 1/2 anonim válasza:

Szija.

Nekem nem pont ilyen esetem volt, de hasonló. Az én hasam is kidobta a piercinget és azt mondták, hogy nem bírja vagyis ha túlságosan elvékonyodi a bőr, akkor ki kell venni, megvárni míg beforr (kb 2-3 hónap) és akkor utána újra kell szúrni. Teljesen sosem fog eltűnni a nyoma, úgyhogy vigyázz azért vele. De ha folyamatosan hízol és fogysz az is közrejátszhat a piercing "kidobásában".

2010. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hízok,nem fogyok,akkor ezekszerint a köldököm nem bírja a fémet,de akkor szilikonosat tetetek be.

Köszönöm válaszod.

2010. okt. 2. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!