Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirált...

Melyik szempillaspirált ajánljátok a Maybellinetől?

Figyelt kérdés
Lash sensetional, sky high vagy collosal curl bounce. És ezeken belül is nelyiket?

2023. ápr. 8. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint a colossalt ajánlom ezek közül és a sky hight meg kifejezetten nem. Úgy csípi a szemem, mint eddig semmi más és cserébe nem nyújt többet.
2023. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Lash Sensationalt próbáltam ezek közül, de azt már kb. 5 éve folyton újra veszem, mást nem is próbáltam az évek során, annyira meg vagyok vele elégedve, hogy sosem éreztem úgy, hogy kéne újakat is kipróbálnom. Általában mindig az intense black változatát választom, de már próbáltam a simát is, de az nekem kevésbé jött meg. Mármint, az is tartós, meg az sem rossz, de az intense black az, ami úgy tényleg azt hozza, amit én elvárok tőle. Nagyon tartós, reggel 7-kor felkened és még este 10-kor is tök szépen fent van, egyáltalán nem maszatolódik vagy pörög le.
2023. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lash sensational forever! De igazából mindegyik Maybelline szempillaspiráll jó, kivéve a Sky high-t. Agyonárazott, túlhypeolt.
2023. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!