Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi értelme van a műszempillának?

Mi értelme van a műszempillának?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem. Már egyre több nőn, ismerősömön, kolléganőmön látom ezt. Reggelente a vonaton látom már, hogy ilyen 16 éves forma gimnazista lányok is hordják. Nekem férfiként ez kicsit értelmezhetetlen, hogy minek ilyen, főleg a fiataloknak. Nekem elég hosszú szempillám van, sok nő meg is jegyezte, hogy szerencsés vagyok bár én semmi előnyét nem látom magamon, nekem teljesen mindegy. 24/F

2023. ápr. 16. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Ettől szebbnek és többnek érzik magukat. De azt is észrevetted, hogy egy bizonyos IQ szint alatt divat csak? 😉
2023. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
16%
Semmi
2023. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehessen nevetni ha asszociálunk mondjuk egy tevére
2023. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a szempillam bar dus, nagyon rovid es lefele all. Egyreszt nem is szep spirallal (hiszen lefele konyulnak a pillaim) masreszt baromi maceras reggel felkenni, este lemosni. Nem szeretek sminkelni, igy nekem kenyelmi megoldas is a muszempilla azon tul, hogy elrejti mennyire lefele all.


Nem tudom mennyire van ertelme egy ferfivel megvitatni ezt, hiszen sok kep ala kommenteltek, hogy huuu de szep nomakeup minden nonek ilyen termeszetesnek kene kineznie aztan a foton levo nonek azon tul, hogy muszempillaja van a szemoldoke is megvan csinalva es alapozo is van rajta. 😆😅 nem nektek csinaljuk nyugi, hanem magunk miatt. A ferjem eszre se venne, ha holnaptol nem lenne muszempillam.


Ez, (is) muszempilla : [link]


Ez meg az, amivel ti ossze mossatok, hogy muszempilla = tulzas : [link]

2023. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:
95%

Szebbnek érzik magukat tőle


Vannak szép,ízlésesen elkészítettek. Praktikusabb,mert nem kell foglalkozni vele,kiemeli a tekintetet.


A túl sűrű és nagyon hosszúakat nem tudom értelmezni mindennapos viseletként. Ezek gyakran viccesek.


Nekem nincs,de a szemműtétem előtt volt talán 2 alkalommal. 43 N vagyok

2023. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!