Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyenek ezek a...

Szerintetek milyenek ezek a sminkecset készletek?

Figyelt kérdés

Feleségemet szeretném csak úgy meglepni egy ecsetkészlettel, de nekem fogalmam sincs, hogy milyen egy jó készlet. Nem szokott túl bonyolult sminkeket csinálni, így laikusként szerintem ezekkel is boldogulna, főleg úgy, hogy most akar megtanulni ecsettel sminkelni. Ezeket néztem ki, szerintetek ezek jók lehetnek? Melyiket lenne érdemes választani?


[link]


[link]


[link]



2023. máj. 17. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp az egyik Royal and Langnickel-t venném a Notino sajátmárkás helyett.

Hogy melyiket, az az ízlésétől függ, mert ugyanazok az ecsetek vannak mindegyikben, csak más színben.

2023. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Én sminkelesben újrakezdő vagyok.

Egyelőre nincs tervben új ecsetkészlet, de ha vennék, akkor real techniques szettet vennék. Ezek most a Dm-ben 13 ezer forintba kerülnek, de úgy tűnik, hogy jól kihasználhatóak.

[link]

2023. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!