Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjtussal alúl is ki...

Szemhéjtussal alúl is ki lehet festeni a szemet vagy csak felül? Vagy alúl csak szemceruzát használnak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, alulra szerintem a tus nem ajánlott, úgy nagyon ronda! szemceruza szebb és kíméletesebb is!
2010. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én alulra is használok, kicsit macerás, mert összekeni a szempillákat, de megéri) Szerintem nagyon szép ha körben tussal van kihúzva az ember szeme, de nem tetszhet mindenkinek. Én többféle színt is használok, de egyszerre csak egyet.
2010. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tussal csakis felül húzd ki a szemed! Alul szemceruzával! Alul nem is kell olyan tökéletesnek lennie. Ceruzavonal lehet elmosodott, füstös hatású is!
2010. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már egyszer kérdezték ezt.


Továbbra is lehet alulra is tust tenni.

2010. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hot_kiss ***** válasza:
100%

Kilehet persze, akár még a homlokod is.


Viccet félretéve: ha van egy csöpp türelmed és kézügyességed, akkor csak hajrá, viszont én nem ajánlom.

2010. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én alulra is szoktam használni a tust, szépen kihúzom, mint kleopátrának van (én hasonlítok is rá, és ilyen a stílusom, jól áll nekem azt mondják). a baj csak az vele, hogy az alsó pillákat utána nehézkes szempillaspirállal kifesteni, mert kicsit ragadósak lesznek.
2010. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: honnan tudod, hogy hasonlítasz rá, ha semmi valós ábrázolás nincs róla...? xD Állítólag a haj és a tejben fürdés is csak városi legenda. xD

Amúgy ki lehet tényleg, a ceruzát két perc alatt elkenem, a tust azért nem. :D Mondjuk az éles vonal tényleg elég ronda. Részemről a technika: igénytelen-ronda-ocsmány módon kihúzom. Fültisztítóval jól elkenem, ilyenkor kb úgy nézek ki, mint valami zombimenyasszony, vagy amy winehouse. xD Fogok egy sminklemosós vataakorongot, kettéhajton és szépen letörlöm, ami nem kell egy határozott mozdulattal. Gyönyörű, vékony vonal marad csak, és annyira nem is éles.

2010. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet alul is. Én szoktam. Eleinte nehéz, de, ha megszokod már nem. Nekem tetszik, szép, vékony, egyenletes, és nem kenődik el, mint a ceruza.
2010. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. okt. 12. 20:39
 10/11 anonim válasza:
58%
Az alúl-t helyesen úgy írják, hogy alul!! Sajnos erre nem használ a szemhéjtus.
2010. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!