Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért számít a nőknek?

Miért számít a nőknek?

Figyelt kérdés
Miért számít a nőknek a köröm? Miért érzik jobban magukat amiatt, hogy megcsináltatták a körmüket? Többször mondták, hogy "ez róluk szól", és "ez egy tökéletes én idő", de nem értem miért. Kérem szépen elmagyarázná valaki?

2023. jún. 18. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem jól esik szépnek lenni, szépulni. Ha nincs kilakkozva a körmöm meztelennek érzem. Egyszerűen szükségem van rá. Úgy mint a mindennapi sminkre és a frizurára.
2023. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a természetes körmök szebbek, mint a különféle színűek és mintázatúak.
2023. jún. 18. 20:03
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Miért, neked talán tetszik egy retkes, piszkos, lerágott, gombás köröm?
2023. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
76%
Én undorítónak találom az olyan műkörmöt ami kb bele lóg a szemébe, a seggét se tudja kitörölni szerintem normálisan akkorák... persze egy szép lakkozott ápolt körömmel semmi gondom tényleg gyönyörűek tudnak lenni de ez a túllóg 6km-ert hosszúságú undorító.
2023. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 - Miért, csak a festett és igénytelen körmök léteznek? A világ nem fekete-fehér, nem csak a szélsőségek léteznek.
2023. jún. 18. 20:26
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Nekem borzasztóan gyenge a körmöm. Ha egy kicsit is megnő, máris törik, szakad. Iszonyúan néz ki és akármit csinálok, akkor is olyan. Csak akkor nézne ki jól, ha műkörmöt csináltatnék, de az meg idegesít. :D Miközben anyámnak hosszú, gyönyörű formájú körmei vannak, még ha teljesen rövid, akkor is szép. Hogy bná meg a genetika.

Amúgy a műkörmösnél lenni számomra nem énidő, hanem feszengés egy idegen előtt. Szükséges rossz maximum.

2023. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Metionin ***** válasza:
100%
Én azért szeretem megcsinálni a körmömet, mert anélkül nem néz ki jól. Nem mindenkinek ad a természet alapból szép körmöket, ha nem lenne megnövesztve és kifestve, olyan lenne a kezem, mint egy ovis kisfiúé. Megnöveszteni pedig nem tudom erősítő gél nélkül. Ha alapból szép, hosszúkás körmeim lennének, amik nem törnek le attól, hogy levegő éri, lehet hogy nem szarakodnék vele de ezt dobta a gép és szeretnék szép kezet. Sem más nők, sem férfiak véleménye nem izgat ezzel kapcsolatban.
2023. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:
100%
6. Ah, ugyanez van nekem is, anyám körmei gyönyörűek, én persze az apámét örököltem :D
2023. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Amit én észrevettem ennek a körmözésnek 2 csoportja van.

Az egyik az, aki számára ez az igényesség és ápoltság. Aki emiatt csináltatja meg a körmeit őket meg tudom érteni. Náluk szép, visszafogott körmöket fogsz látni. Nőies, elegáns, pici extra, de nem feltünő. Esetleg megtiszteli az alkalmat (karácsony, esküvő stb).

Tehát az ilyenek:

[link]

[link]

[link]

A másik csoportba tartozik az ordenáré 2 méteres kikaparomaszemed és elveszemazurad kategória. Ők azért csináltatják a körmüket, mert olcsóbb a körmös, mint a pszichológus.

Náluk láthatsz ilyen "csodákat", mint ezek:

[link]

[link]

[link]

Tőlük menekülj 😀

2023. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért a hajfestés, szempilla stb.
2023. jún. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!