Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Még hogy nem számít a pénz a...

Még hogy nem számít a pénz a nőknek?

Figyelt kérdés

Igaz filmbe láttam, de nem véletlenül tud valaki eljátszani ennyire jól egy szerepet. Mondja a pali: A ruhákat: Dobd ki, dobd ki mind. (Tudva, hogy pénzes bőröndöt akar adni a nőnek, aki nem akarja elfogadni.)

Aztán a nő egyszer csak elfogadja, tudva, hogy nem lesz belőle hatóságlag gondja(pénz származása) gondja és tényleg az övé lesz...


Erre: Megfogja a a férfi állát és majdhogynem, kicsattanva az örömtől és kibújva a saját bőréből mondja: Csodálatos férfi vagy TEEEEEEE!!!!



2021. márc. 1. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel most mit szerettél volna mondani? Ez egy film, a szerepét pedig azért tudta jól eljátszani, mert egy színészről beszélünk, aki ezt tanulta.
2021. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon értelmes vagy, hogy egy filmből akarod megítélni a női társadalmat. Hogy-hogy nem azt szűrted le a filmből, hogy minden fickó bűnöző?
2021. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt csajoknak az volt a fontos, de velem Rába...ott, mert soha nem voltam annyira tele, hogy megérné kihasználni:d
2021. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik leggyengébb bombanős kérdés :(
2021. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
:D
2021. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel meg a férfiak szociopata állatok, mert Jake Gyllenhaal olyan jól és hitelesen hozta a figurát a Nightcrawlerben :D. Vicc az egész.
2021. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Számít nekik eléggé. Abba nem szabad belemenni, hogy összeraksz egy lakást, aztán jön egy csaj akinek nincs semmije, és felveti, hogy adjátok el és vegyetek egy házat vagy egy másik lakást. :D Ez manapság a vagyonodból való kiforgatás legátlátszóbb formája. Aztán amikor szétmentek kettőt találhatsz, hogy kinek kell a közös ingatlanból elmennie. Nem egy ilyet láttam a környezetemben.
2021. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!