Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőknek sokat számit, hogy egy...

Nőknek sokat számit, hogy egy férfi milyen parfümöt használ, vagy hogy milyen illatú?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már velem, hogy elmentem egy lány melett van vele beszélgettem és nagyon "finom" illata volt. Van hogy szóvá is tettem ezt. Viszont már 2-3 éve használok rendszeressen parfümöt de nekem még sosem mondott rá senki semmit. Igy még azt sem tudom, hogy érződik-e eggyáltalán rajtam xd

2021. nov. 10. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem annyira hasonlóak a férfi parfümök,hogy igazából mind1, mit használ. Csak ne használjon belőle túl sokat. Se "pont eleget", mert abból lesz a túl sok. :)


Én annyira nem szeretem a férfi parfümök illatát, inkább ne legyen rajta. Vagy inkább legyen "lányos" illatú. :D De azért figyeljen oda, hogy büdi se legyen, ha van rá lehetőség, akkor napközben a mosdóban kicsit frissítse fel magát.

2021. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet általánosítani, hogy "Nőknek sokat számít, hogy egy férfi milyen parfümöt használ?" Szeretem a jó illatú férfi parfümöket, de sosem lenne ez a döntő mondjuk párválasztásnál. Ha meg csak szóba elegyednék egy férfi ismerősömmel vagy kollégámmal, jó eséllyel nem ejteném szóba, nehogy félre értsen és szerintem sok más nő is emiatt nem teszi. Szóval nyugi, biztos jó illatod van, de nőktől kevésbé jellemző, hogy bókoljanak az ellenkező nemnek. 😅
2021. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Úgy látszik, hogy én vagyok a másik véglet. Nekem nagyon sokat számít milyen az illető illata. Akár visel parfümöt, akár nem, ha nem tetszik az illata, nem jövök össze vele. Viszont tény, hogy kevesebb néha több. Milyet használsz?
2021. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is nagyon fontos hogy milyen illata van. Nem feltétlenül kell hogy agyon parfümözze magát de jó illata legyen.
2021. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ne legyen túlságosan befújva, mert az rettentő zavaró. Az illat mindegy, az átlag drogériás kínálattal nem nagyon lehet mellényúlni.
2021. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Szeretik a nők, ha jó illatú vagy, persze diszkréten. Nekem többször is dicsértek már meg... Használd csak mert jó benyomást kelt egy eltalált hozzád illő illat! 👌👍
2021. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!