Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen gyantát szoktak alkalma...

Milyen gyantát szoktak alkalmazni?

Figyelt kérdés
Orrszőr eltávolítására melyik fajta gyantát vásároljam?
2023. jún. 23. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda orrszőrnyírót használok.
2023. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire gondolsz. Hs az orrod hegyén, kívülről vannak olyan szőrszálak, amiket le szeretnél szedni, arra akár a Veet arcra való hideggyanta csíkok is megfelelnek. Belülről viszont ne akard gyantázni az orrlyukadat. Láttam én is videókat, amikben csinálják, de egy baromság. Egyrészt fáj és baromi kellemetlen, másrészt nem csak felesleges, hanem kifejezetten káros is, mivel részben az orrszőr szűri meg azt, ami a tüdődbe jut. Ne távolítsd el.
2023. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is az orrszőrnyíróra szavazok. Azzal is csak az orrlyuk körül. Tényleg nem szabad eltávolítani teljesen bent.
2023. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!