Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavarna ha így táncolna meg...

Zavarna ha így táncolna meg öltözködne a 10-12 év körüli lányod, esetleg húgod?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 11. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Ismerős nyolc éves kislánya is így táncol... Nekem visszataszító, nem értem, miért kell, de ők tudják.
2021. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Sem a húgom, sem a lányom nem táncol így. Mert nincs megengedve a qrvulás
2021. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezek kpop zenék koreográfiái szóval nem a lány találta ki a táncot. Ő csak megtanulta őket és egyébként szerintem nagyon jól táncolta el. Belepörgetve a ruhákkal sem volt olyan nagy probléma. Mármint volt 1-2 amit mindennapokra felnőttként sem hordanék de egyikből sem volt kint semmije a lánynak.
2021. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Ezekből lesznek a k**vák. Szégyentelen dolog.
2021. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
örülnék neki, ha igy tudna táncolni
2021. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
85%

Ha jól láttam vmi dance studioba is vették fel. Szóval ez vmi hip-hop tánc studio növendék lehet. Ők versenyre is járnak altalaba,a ruhákkal se volt gond sztem. Engem pl a versenytáncoknál jobban zavarnak a ruhák amikből tényleg szinte mindenük kinn a gyerekeknek is. Egy lagziba nyilván nem igy táncol a gyerek 😅

Minél kisebb korba kell elkezdeni ezeket a táncokat,ügyes a kiscsaj

2021. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
31%

Rendben, valós a probléma de a videóból lévő lányka a showbizniszben van. Ott Koreában (meg úgy Kelet Ázsiában) nagy pénzek forognak a táncos-zenés egyesületekből. Szóval a fiatal lányokat már pubertás koruk előtt elkezdik kioktatni.

Okés vissza az eredeti kérdésre. Szerintem ha csak minden indok nélkül öltöztetik a szülők, vagy nem érdekli őket hogy a gyerekük felnőttes ruhákat hordanak az szerintem sem helyes viselkedés.

Tudom hogy mi Magyarok szeretjük Amerikát majmolni de ha áttekintünk az Atlanti óceán túloldalára akkor láthatjuk hogy ami ott történik nem éppen követendő példa.

2021. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ezekben a ruhákban nincs sok kivetnivaló (talán egy nagyon rövid haspoló volt, amit még ebben a korban nem értek), a tánc meg nagyon jól megmozgatja az embert, jó kikapcsolódás, ezek a lányok pedig nagyon jól csinálják.

Az szomorú, hogy valaki azt mondja, hogy ezekből lesznek a k*rvák... Szerintem ehhez semmi köze annak. Sokkal inkább annak, hogy neveled a gyereket. Fáj néhány embernek a válasza itt.

2021. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
engem csak az az egy-ket seggrazos pucsitos mozdulat zavar, azok tul szexualis toltetuek egy ilyen kislanyhoz. szerintem a ruhak nem parak.
2021. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
A tánccal semmi baj, ügyes/ügyesek (nem tudtam megállapítani, hogy egy vagy több lány szerepel 😅), a ruhák is rendben vannak, nem lóg ki sehol semmi, pláne, hogy ebben a korban még nincs is minek kilógni. (Meg gondolom ezek a ruhák direkt a táncstílust kihangsúlyozandó lettek kiválasztva, nem hiszem, hogy ezeket hordja/hordját hétköznap.) És valószínűleg egy táncos kislány nem fog random elkezdeni táncolni kinn az utcán, ahogy egy cselgáncsos sem vágdos földhöz találomra embereket :).
2021. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!