Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemhez tényleg nem...

Barna szemhez tényleg nem mennek a színesebb sminkek?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy a barna szemhez szinte csak a sötétebb, barnás, feketés árnyalatok mennek. Eleve a színesebb szemhéjpúdert is kék vagy zöld szeműekkel szokták reklámozni.

Van olyan szín a barnán és feketén, esetleg aranyon vagy ezüstön kívül ami megy barna szemhez?



2023. júl. 5. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egy sötétebb kék és zöld is jól mutat barna szemmel. Esetleg a rózsaszín-malyva árnyalatok. Narancs is jó lehet.
2023. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mennek. Csak a sötétebb színek. De abból sok minden, zöld, lila, mályva. Meg az arany is.
2023. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg
2023. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogynem, egy csomó szín jól mutat hozzá. Beírod pinterestre hogy brown eye makeup és olyan szép színeseket is kiad, hogy agyad eldobod.
2023. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, csak jol kell szint valasztani. Ha osz tipusu vagy tehat sargasabb a borod akkor pl bordo, mustatsarga is paszol
2023. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 saucony ***** válasza:
0%
Neked jelenleg valóban ez a legnagyobb problémád?
2023. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azok a csajok akiket látsz kérdező, valszeg nyár meg tavasz ávszak típusok, és a pasztell megy hozzájuk.



Nekem is csokibarna a szemem, a napsárga szemhéjpúder gyönyörűen kihozza

A telített lilák is, kobalt kékek is.

Sőt, a magenta pinkek is.

Nekem ami nem áll jól, az a pasztell, meg az ilyen nagyon naturál színek, ezek kimosnak. Tél típus vagyok, ha eddig nem derült volna ki.



De ja, mivel ez a típus a kontrasztokról szól, nekem kell mellé a tus, meg a szempilla, egyébként dönlött az egész.

2023. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne menne.

Kék, zöld, sárga nagyon jól néz ki.

2023. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!