Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen a ragasztott műköröm?...

Milyen a ragasztott műköröm? Vélemények?

Figyelt kérdés

Tudjátok azokról a szép, gyárilag már elkészített körömről beszélek, egy ezres kb, de van 400-ért is. Van hozzá ragasztó azzal kell feltenni, és a sarki 100astól a dm-ig megtalálható.

Hogyan kell használni? Szépen fel lehet tenni? Jól néz ki?

Sajnos nincs pénzem minimum 3ezerre a "valódi" műkörömhöz...


2010. okt. 15. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

15 évesen volt egy darabig, csak kipróbálásra. szépen meg tudtam formázni, és ragasztani is. de hamar lejött, és ragaszthattam újra. így szerintem ez inkább egy-egy alkalomra megfelelő.

csak szerintem vigyázz vele, mert az a ragasztó nem egészséges a körömre. nekem sokáig nem volt, egy-másfél hónapig kb. de nagyon elvékonyodott a körmöm tőle és nagyon törött is.

azóta zselés körmöm van.

21/N

2010. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Undorító, és tönkreteszi a körmöd...az árából inkább vegyél szép körömlakkot, és fesd ki, vagy spórold össze egy rendes műkörömre a pénzt.De ne vegyél ilyen hülyeséget.
2010. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2 napot bír és egy ezres..rendes műköröm min. 3-4 hét és 3-4ezer..sztem egyértelmű..
2010. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!