Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaz, hogy a tipp ragasztott...

Igaz, hogy a tipp ragasztott műköröm? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Már kértem műkörömmel kapcsoltaban segítséget, akkor a tippet ajánlották.Igaz, hogy ez is ragaszthatós?

Tudom, majd jönnek a válaszok, hogy inkább épített csináltassak, de nekem csak rövid időre kell.(na meg anyum is sak ebbe egyezett bele)Az érdekelne, hogy melyek a jó minőségű tippek.Hol tudom beszerezni,és mennyiért?

Valmint, hogy a felhelyezést itthon is megtudom oldani?

Előre is köszönöm :)


2010. jan. 2. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

a tip köröm az amit zacsiban lehet venni.:) igen otthon is feltudod rakni magadnak:) egész egyszerű... de tényleg csak pár napig tart, de legalább nem drága, mindegy:)

szóval:

Megmosod a kezed

Kiválogatod a körmöket nagyság szerint, megnézed, hogy melyik melyik körmödhöz illik méretben, h ne kelljen belőle sokat reszelni/vágni.

Ha megvan, akkor elkezdet méretre igazítani őket a körmödhöz, hogy kövessék a körmöd ívét, és ne nyomjon, ha felrakod.

Lereszeled a körmöd felületét, hogy érdes legyen, így jobban tapad rá a ragasztó.

Gyorsan nyomsz ragasztót a körmödre, egyenletesen, és rányomod a mükörmöt ugy, h mindenütt rányomogatod, és ugy tartod 10másodpercig:)

ennyi:) utána ha felraktad a körmök szögletes végét izlés szerint lekerekited:)

2010. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

kedves válaszolo::D Látom nagyon értesz hozzá...

Műkörmösnek tanulok.Nem elég csak a tippet felragasztani.Minden embernek más a körme,a tippek meg általában egyformák.Nos van a fehér sima tipp ami nem megy rá teljesen a körmödre csak 3/4 részét takarja vagy a felét.Ugyanis azt egybe kell reszelni a saját körmöddel,mintha az a műköröm a sajátod lenne.Milyen csúnya már mikor látszik,hogy igénytelenül van felragasztva.Vannak iylen előre gyártott tippek,műkörmök,amit valoban csak rákell tenni,az már előre megvan festve díszitve,kb 250 ft-ért lehet kapni piacon vagy 100ft-os boltokban.A műköröm felhelyezése kb 4-5-6 ezer ft,és gondolom mivel csak rövid odőre kell,meg anyud sem nagyon engedné hogy ennyi pénzt kiadj érte:)

[link]


ezt nézd meg:)


19/L

2010. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Te egy kicsit képzavarban vagy!

A mükörömnek 2 tipusa van: épitett és tip-es. Teljesen mindegy,hogy melyiket választja az ember,ugyanolyan tartós mind a kettö,egyik se kiméletesebb a másiknál! Csak ha valakinek nincs valamennyi körme,akkor csak tippeset lehet feltenni. Igen,a tippet ragasztani kell,de erre ugyanúgy megy az akril v zselé anyag,mint az épitettre.

Ha anyud arra a tipre gondol,amit tényleg bármelyik aluljáróban vehetsz és a köröm egészére kell ragasztani,hát akkor vegyél olyat,de az nagyon gagyi! Lehet,hogy egy órát se bir ki. Inkább lakkozd ki szépen a saját körmödet,még ha kicsi is ,hidd el,hogy sokkal szebb,mint az a gagyi,olcsó müköröm!


egy mükörmös

2010. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem erre a gatyi aluljárósra gondoltunk.Gondolom akkor ilyen tippet kimondott szaküzletben is lehet kapni,de ott drágábban. Az ár itt nem számít, csak nem szeretném azért műkörmössel csináltatni, hogy 1-2 hét mulva ugyis lekelljen szedni(szedetni), mert az sztem ugy hülyeség :)

Az oldal nagyon király, köszönöm szépen :) Biztos, hogy hasznomra lesz :)

2010. jan. 3. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
:)Örülök ,hogy segíthettem.:)Jó munkát majd hozzá:)
2010. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amugy a 2. válaszoló voltam:)19/L
2010. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi,egyébként nem tudsz valmilyen ,,márkát" vagy fajtát, ami megbízható, és nem a gagyik közé tartozik? Vagy hogy hol lehet ilyen beszerezni?

:)

2010. jan. 3. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Tipet természetesen körmös szaküzletben tudsz venni, sok fajtához még nem volt szerencsém, de szerintem a Moyra elég puha, az nem tetszik annyira, ez 1200 Ft, Crystal Nailst használok, de ennek az ára 2000 FT.

A körmöd felületét pedig bolyhosítanod kell, de óvatosan, nehogy elvékonyítds a körömlemezedet, utána mindenképpen, porold le, hogy ne legyen poros, valamint az előkészítő folyadék is fontos, mert azzal be kell kenned a körömlemezt. Ha nem csinálod meg jól az előkészületeket egy hetet sem kell várnod arra, hogy leszedd. Átmenetet is kell reszelned, hogy ne legyen "buckás" a körmöd, zselé is kell. Ja és a ragasztót nem a körmödre kell kenni hanem a tipnek a "holdacska" részébe.szerintem olcsóbban jön ki, ha megcsináltatod, mintha mindent megveszel hozzá és otthon megcsinálod. Hiába ragasztod csak úgy simán fel, az nem lesz olyan szép, pláne miután átmenetet reszelsz, mert akkor meg ott matt lesz. zselével akarod csinálni vagy csak ráhúzni majd egy réteg körömlakkot (nem éppen szabályos) De itt már volt minden otthoni ügyködéssel kapcsolatban csak azért kérdezem.

Most sokan mondják, hogy az épített sokkal tartósabb

2010. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
öhm...hát én nem gondolkodtam igy a zselén. Azt tudtam, hogy aztis szoktak rá tenni, de nekem azt mondták, h nem kötelező.mint mondtam,nekem max 1 hétig kellene hogy rajta maradjon,igy az építetten sem gondolkodtam.Jobban megérné az 1 hét miatt?És az meddig marad fent?
2010. jan. 3. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Zselé zselé...nem hiszem hogy arra az 1 hétre most megfog venni egy több ezer ft-os uv lámpát(mivel a zselé az alatt köt meg ugyebár) meg még zselét is,+tipp+reszelő+ragasztó.Ezt akkor ajánlanám ha hosszabb ideig szeretnéd magadon viselni:)Viszont vigyázz kislány,mert a tippet ha egybereszeled majd a körmöddel,akkor az nagyon hamar letud ám potyogni,mivel elvékonyodik a tipp maga,ezért tesznek rá ugyebár zselét.Ha mindenféle képpen akarsz műkörmöt akkor picire reszeld,sztem azok szebbek is,és nem törnek annyira:)Nem biztos ,hogy elsőre sikerülni fog,ehez kézügyesség,és beletanulás szükséges,viszont így meg benne van a pakliban hogy agyon reszelgeted a körmöd felületét,és olyan vékony lesz mint egy lap.Vigyázz vele:)Utána egy szép lakkal lefestheted,esetleg díszítheted valamivel:)Amugy még a kérdésedre annyit ,hogy a tippek általában egyformák,van 100 db-os is,kis tartókába 1200ft körül,de ha elmész egy körmös boltban ott segítenek neked:)Vagy 1xűen piacon,vagy 100ft-os,fodrászkellékesben,pár 100 ft-ért megkapod:)Puszz
2010. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!