Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek mi a véleménye ezekről?

Kinek mi a véleménye ezekről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szép estét!


Sok ideje gondolkozom azon hogy a szempillaspirál, ragasztott szempilla, vagy az épített a legjobb.

Eddig még csak ragasztott volt fent meg ugye a rendes kikent. Annyi mindenkin látok műt és nagyon tetszik nekem is, de nagyon sokallom érte a pénzt nem is szeretnék nagyot az már undorító szerintem csak ízléseset.

Ti melyiket javasolnátok a három közül, melyik vált be nektek jobban?

Válaszokat előre is köszönöm!!😘


2023. szept. 3. 20:21
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én elvagyok a spirállal, néha fellépésre volt ragasztott de zavart. Az építettel az a baj, hogy macerás, nem mindegy hogy alszol vele, hogy mosol arcot, aztán elkezd hullani és csúnya lesz. Kb. addig szép, amíg friss, utána a szempilla cserélődik és úgy jön ki vele az épített is.
2023. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább maradj a spirálnál, felesleges az épített, ha sokallod az árát. Én se adnék érte havonta annyit, de szerencsére nincs is rá szükségem mert a spirál bőven elég.
2023. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szempilla lifting+festésről hallottál már? Szerintem ez az aranyközépút a spirál és műszempilla között. Tartósan befestik feketére és felgöndörítik a pillákat, így mindig olyan mintha lenne rajtad spirál
2023. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fura de nem hallottam még róla, és ez mennyira roncsolja az eredeti pillákat?
2023. szept. 4. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam az építettet, de nekem nem tetszett magamon. Van, akinek jól tud állni, már, ha nem olyan hosszú és sűrű, mintha seprűnek nézne ki, de nekem szerintem nem állt jól. Én maradok a spirálnál.
2023. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Szerintem annyira nem, mint egy rosszul karbantartott műszempilla, de nem ástam bele annyira magam a témába
2023. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!